Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Плавікс таблетки 75 мг №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001637Код реєстрації UA/9247/01/01
ATC-Класифікатор: Клопідогрел
Торгова назва: Плавікс
Діюча речовина: Clopidogrel
839.45 - 1,011.46 грн

839.45 - 1,011.46 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Плавікс таблетки 300 мг №10
Плавікс таблетки 300 мг №10
437.56 - 524.45 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Плавікс таблетки 75 мг №28

Склад:

діюча речовина: клопідогрель;

1 таблетка містить клопідогрелю гідросульфату у вигляді основи 75 мг;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, поліетиленгліколь, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, олія рицинова гідрогенізована, оболонка: Опадрі 32К14834, тип ІІ (лактози моногідрат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), триацетин, заліза оксид червоний (Е 172)), віск карнаубський.

Показання.

Вторинна профілактика проявів атеротромбозу у дорослих:

• хворих, які перенесли інфаркт міокарда (початок лікування − через кілька днів, але не пізніше ніж через 35 днів після виникнення), ішемічний інсульт (початок лікування − через 7 днів, але не пізніше ніж через 6 місяців після виникнення) або у яких діагностовано захворювання периферичних артерій (ураження артерій і атеротромбоз судин нижніх кінцівок);
  • хворих із гострим коронарним синдромом:

–  із гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або інфаркт міокарда без зубця Q), у тому числі у пацієнтів, яким було встановлено стент у ході проведення черезшкірної коронарної ангіопластики, у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою (АСК);

– із гострим інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST, у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою (у хворих, які отримують стандартне медикаментозне лікування та яким показана тромболітична терапія).

Профілактика атеротромботичних та тромбоемболічних подій при фібриляції передсердь. Клопідогрель у комбінації з АСК показаний дорослим пацієнтам з фібриляцією передсердь, які мають щонайменше один фактор ризику виникнення судинних подій, у яких існують протипоказання до лік

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
884 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
843.44 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Аптека Копійкавул. Каштанова, 5-В
867.6 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
867.6 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Плавікс таблетки 75 мг №28?

Придбати Плавікс таблетки 75 мг №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Плавікс таблетки 75 мг №28 серед різних аптек міста становить 902.61 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Плавікс таблетки 75 мг №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Плавікс таблетки 75 мг №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Плавікс таблетки 75 мг №28?” перед замовленням препарату.