Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001744Код реєстрації UA/7395/01/01
Торгова назва: Гордокс
Діюча речовина: Aprotinin
7,003.19 - 8,584.43 грн

7,003.19 - 8,584.43 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25

Склад:

діюча речовина: апротинін;

1 мл розчину містить 10 000 КІОД  апротиніну;

допоміжні речовини:  натрію хлорид, спирт бензиловий, вода для ін’єкцій.

Показання.

Апротинін показаний для профілактики з метою зниження післяопераційної крововтрати і потреби у гемотрансфузії у дорослих пацієнтів, які мають високий ризик великих крововтрат при проведенні ізольованого серцево-легеневого шунтування (тобто шунтування коронарних артерій, яке не комбінується з іншими серцево-судинними втручаннями).

Апротинін слід використовувати тільки після ретельного вивчення переваг і ризиків, а також звернути увагу, на доступні альтернативні методи лікування.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин. У пацієнтів, у яких є антитіла IgG, специфічні до апротиніну, при лікуванні апротиніном спостерігається підвищений ризик анафілаксії. У зв’язку з цим терапія апротиніном таким пацієнтам протипоказана.

У разі, якщо проведення тестування на специфічні антитіла IgG проти апротиніну перед початком лікування неможливе, але передбачається, що пацієнт отримував лікування апротиніном протягом попередніх 12 місяців, введення апротиніну протипоказане.

Спосіб застосування та дози.

Перед початком введення препарату всім пацієнтам необхідно провести тест на антитіла IgG, специфічні до апротиніну (див. розділ «Протипоказання»).

За винятком випадків, коли характер призначень відрізняється, для дорослих пацієнтів рекомендуються такі дозування препарату:

Тест-доза

Унаслідок ризику розвитку алергічної (анафілактичної) реакції всім пацієнтам слід ввести внутрішньовенно

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
7003.19 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 13)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 13
8335 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
7567.4 грн
АНЦпр. Миру, 2/3
8008.23 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
8252.5 грн
АНЦвул. Виборгська, 40/16
8584.43 грн

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25?

Придбати Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25 серед різних аптек міста становить 7,608.74 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Гордокс р-н д/ін. 10000 КІОД/мл 10 мл №25?” перед замовленням препарату.