Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дімарил таблетки 3 мг, №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001079Код реєстрації UA/14726/01/02
ATC-Класифікатор: Глімепірид
Торгова назва: Дімарил
Діюча речовина: Глімепірид
100.66 - 135.00 грн

100.66 - 135.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Дімарил табл. 4 мг № 30
140.39 - 176.7 грн
Дімарил таблетки 3мг, №60
Дімарил таблетки 3мг, №60 Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Дімарил таблетки 3 мг, №30

Склад:

діюча речовина: glimepiride;

1 таблетка містить глімепіриду, у перерахуванні на 100 % речовину 2,0 мг, 3,0 мг або 4,0 мг;

допоміжні речовини:

таблетки по 2,0 мг: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; натрію крохмаль гліколят (тип А); повідон; лак індигокармін (Е 132); заліза оксид жовтий (Е 172); магнію стеарат;

таблетки по 3,0 мг: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; натрію крохмальгліколят (тип А); повідон; заліза оксид жовтий (Е 172); магнію стеарат;

таблетки по 4,0 мг: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; натрію крохмаль гліколят (тип А); повідон; лак індигокармін (Е 132); магнію стеарат.

Показання. Цукровий діабет ІІ типу у дорослих, якщо рівень цукру в крові не можна підтримувати лише дієтою, фізичними вправами та зниженням маси тіла.

Протипоказання. Дімарил® не призначений для лікування інсулінозалежного цукрового діабету, діабетичного кетоацидозу, діабетичної коми. Застосування препарату протипоказане хворим з тяжкими порушеннями функцій нирок або печінки. У випадку тяжких порушень функцій нирок або печінки потрібно перевести пацієнта на інсулін.

Дімарил® не можна приймати хворим із підвищеною чутливістю до глімепіриду або до будь-якого допоміжного інгредієнта, що входить до складу препарату, до похідних сульфонілсечовини або інших сульфаніламідних препаратів (ризик розвитку реакцій підвищеної чутливості).

Спосіб застосування та дози. Успішне лікування діабету залежить від дотримання хворим відповідного раціону харчування, ре

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
113.74 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дімарил таблетки 3 мг, №30?

Придбати Дімарил таблетки 3 мг, №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дімарил таблетки 3 мг, №30 серед різних аптек міста становить 118.41 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дімарил таблетки 3 мг, №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дімарил таблетки 3 мг, №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дімарил таблетки 3 мг, №30?” перед замовленням препарату.