Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001746Код реєстрації UA/10355/01/01
ATC-Класифікатор: Інгібітори протеїназ
Торгова назва: Контривен
Діюча речовина: Aprotinin
Виробник: Біофарма
837.32 - 990.00 грн

837.32 - 990.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5

Cклад:

діюча речовина: апротинін;

1 мл розчину містить: 10000 КІО апротиніну;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Показання.

Апротинін показаний для профілактики з метою зниження післяопераційної крововтрати і потреби у гемотрансфузії у дорослих пацієнтів, які мають високий ризик великих крововтрат при проведенні ізольованого серцево-легеневого шунтування (тобто шунтування коронарних артерій, яке не комбінується з іншими серцево-судинними втручаннями).

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини (білок великої рогатої худоби) або до будь-якої з допоміжних речовин, дисеміноване внутрішньосудинне згортання крові (ДВЗ-синдром). У пацієнтів, у яких є специфічні антитіла ІgG  до апротиніну, при лікуванні апротиніном спостерігається підвищений ризик анафілаксії. У зв’язку з цим терапія апротиніном таким пацієнтам протипоказана.

У разі, якщо проведення тестування на специфічні антитіла ІgG до проти апротиніну перед початком лікування неможливе, але передбачається, що пацієнт отримував лікування апротиніном впродовж попередніх 12 місяців, введення апротиніну протипоказане.

Спосіб застосування та дози.

Перед початком введення препарату всіх пацієнтів необхідно провести тест на специфічні антитіла IgG  до апротиніну (див. розділ «Протипоказання»). Для дорослих пацієнтів рекомендуються такі дозування препарату:

Тест-доза.

Через ризик розвитку алергічної (анафілактичної) реакції всім пацієнтам слід ввести внутрішньовенно 10000 КІОД (калікреїн інгібуючих одиниць) апротиніну (1 мл) як мінімум за 10 хвилин до введення початкової дози. Якщо початкова доза 1 мл не спричинила алергічної реакції, то

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський, 19,19-а,19-б
875 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
875 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
876.57 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
879.21 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
879.21 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5?

Придбати Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5 серед різних аптек міста становить 930.61 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Контривен р-н д/ін. 10000 КІО/мл 5 мл №5?” перед замовленням препарату.