Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Азапін таблетки 100 мг №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008434Код реєстрації UA/4763/01/01
ATC-Класифікатор: Клозапін
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Азапін
Діюча речовина: Азапін
54.48 - 102.90 грн

54.48 - 102.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Азапін таблетки 25 мг №50
Азапін таблетки 25 мг №50
22.62 - 39 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Азапін таблетки 100 мг №50

Склад

діюча речовина: клозапін;

1 таблетка містить клозапіну 25 мг або 100 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; повідон; кремнію діоксид колоїдний безводний; тальк; магнію стеарат.

Показання

Стійка до терапії шизофренія

Азапін слід призначати тільки тим пацієнтам із шизофренією, які є резистентними до терапії або толерантними до стандартних нейролептиків за нижчезазначеними визначеннями.

Резистентність до стандартних нейролептиків – це стан, коли попереднє лікування зі стандартними нейролептиками при відповідному дозуванні та протягом достатнього періоду часу не призвели до адекватного клінічного поліпшення.

Непереносимість стандартних нейролептиків – це стан, коли відбуваються тяжкі некеровані небажані ефекти неврологічного характеру (екстрапірамідні симптоми або пізня дискінезія), які роблять неможливою ефективну нейролептичну терапію із застосуванням стандартних нейролептиків.

Ризик рецидиву суїцидальних спроб

Азапін показаний для довготривалого зниження ризику рецидиву суїцидальної поведінки у пацієнтів із шизофренією або шизоафективним розладом, які оцінюються щодо такого ризику на основі їх історії хвороби та поточної клінічної картини.

Психотичні розлади протягом терапії хвороби Паркінсона

Азапін показаний для лікування психотичних розладів, що розвиваються в ході хвороби Паркінсона, у разі якщо стандартна терапія виявилася неефективною.

Неефективність стандартної терапії визначається як відсутність контролю над психотичними симптомами та/або поява функціонально неприйнятного

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Срібнокільська,11
54.48 грн
86.45 грн
Аптека оптових цін (Київська 137)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Клавдіївська, буд. 34, прим. 69
60.45 грн
Аптека оптових цін (Київська 99)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Андрея Шептицького Митрополита, буд. 24
60.95 грн
Аптека оптових цін (Київська 109)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Центральна, буд. 21-Б, прим. 76
60.95 грн
Аптека оптових цін (Київська 7)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 75/2
62.95 грн
АНЦвул. Єлизавети Чавдар вул., 14
63 грн
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
64.01 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
64.95 грн
Аптека Копійкапр-т. Правди, 43-А
65.75 грн
Бажаємо здоров'я03035, м.Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, 40
65.77 грн
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
66.04 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №63 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Полтавська, буд. 10
66.45 грн
Подорожникм.Київ, Спаська,5 прим. 51
67.28 грн
АНЦвул. Гришка, 6
67.31 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
67.86 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
67.96 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
68.53 грн
Бажаємо здоров'я02130, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),14
69.17 грн
Аптека оптових цін (Київська 55)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 2, прим. 1
71 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Азапін таблетки 100 мг №50

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Азапін таблетки 100 мг №50 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати рецепт на ліки в Україні для покупки Азапін таблетки 100 мг №50 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Азапін таблетки 100 мг №50 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Азапін таблетки 100 мг №50?

Придбати Азапін таблетки 100 мг №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Азапін таблетки 100 мг №50 серед різних аптек міста становить 87.83 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Азапін таблетки 100 мг №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Азапін таблетки 100 мг №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Азапін таблетки 100 мг №50?” перед замовленням препарату.