Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 005118Код реєстрації UA/3728/01/01
ATC-Класифікатор: Демокситоцин
Торгова назва: Дезаміноокситоцин
Діюча речовина: ДЕМОКСИТОЦИН
Виробник: Гріндекс
509.53 - 635.00 грн

509.53 - 635.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Інструкція - Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10

Склад

діюча речовина: demoxytocinum;

1 таблетка містить 50 МО демокситоцину;

допоміжні речовини: сахароза; лактоза, моногідрат; метилцелюлоза; кальцію стеарат; крохмаль картопляний.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскоциліндричні таблетки білого кольору з фаскою та рискою.

Показання

• Для збудження та посилення пологової діяльності при її первинній та вторинній слабкості.
  • Для стимулювання лактації у післяпологовий період.

Протипоказання.

Гіперчутливість до демокситоцину та/або до будь-якої допоміжної речовини лікарського засобу. Гіпертонічні скорочення матки, механічні ушкодження репродуктивних шляхів, гіпоксія плода, внутрішньоутробна загибель плода.

Невідповідність розмірів таза та плода, поперечне або косе положення плода, передлежання плаценти або пуповинних судин, передчасне відшарування плаценти, опущення пуповини, загрозливий розрив матки у зв’язку з великою кількістю вагітностей, розтягнення матки (багатоплідна вагітність, полігідрамніон), інвазивна карцинома шийки матки, багатоводдя, велика кількість вагітностей та наявність рубців на стінці матки після операцій, включаючи кесарів розтин.

Препарат не можна тривалий час застосовувати при тяжкому прееклампсичному токсикозі та тяжких захворюваннях серця та судин, а також у випадку інертної матки (резистентність до демокситоцину/окситоцину).

Спосіб застосування та дози

Таблетку застосовувати трансбукально, закладаючи за щоку поперемінно праворуч і ліворуч та утримуючи у роті до повного розчинення і всмоктування. Для збудження та стимул

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02130, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),14
485.13 грн
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
487.61 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),21/2, прим.4
502.56 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
506.25 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ, б-р Кольцова,15, прим.112
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
509.9 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
511.65 грн
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
511.76 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10?

Придбати Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10 серед різних аптек міста становить 556.49 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дезаміноокситоцин таблетки 50 МО №10?” перед замовленням препарату.