Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Горостен р-н 0,025 % 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004332Код реєстрації UA/2048/01/01
ATC-Класифікатор: Декаметоксин
Торгова назва: Горостен
Діюча речовина: Декаметоксин
Виробник: Юрія-Фарм
189.46 - 205.72 грн

189.46 - 205.72 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні

Форми випуску

Горостен р-н 0,025 % 400 мл,
Горостен р-н 0,025 % 400 мл, Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Состав:

Декаметоксин 0,025 г/100 мл

Прочие ингредиенты: этанол 96%, глицерин, цитраля раствор спиртовый 1%, вода очищенная.

Показания

Дезинфекция кожи рук персонала медицинских учреждений, обработка кожи рук медперсонала до и после выполнения медицинских манипуляций. обработка участков кожи, пораженных стафилококковым и стрептококковым импетиго, и участков, граничащих с ними. обеззараживание кожи рук во всех случаях, связанных с повышенным риском инфицирования и распространения опасных для здоровья микроорганизмов. обработка микротравм, протирание кожи после депиляции и после бритья. гигиеническая дезинфекция кожи.

Применение

Препарат предназначен для наружного применения в виде протираний, примочек.

Руки тщательно моют проточной водой с мылом, удаляют остатки мыльной пены, вытирают досуха. Наливают в ладонь 3–5 мл Горостена и тщательно распределяют его по внутренней и наружной поверхности кисти, межпальцевым промежуткам и околоногтевым участкам, нижней трети предплечья в течение 1–2 мин. После этого кожу высушивают. Если руки предварительно не мыли с мылом, обработку Горостеном проводят дважды.

При угрозе появления пролежней Горостен втирают в соответствующие участки кожи с помощью ватного тампона. При наличии пролежней Горостен применяют в виде аппликаций.

Кожу лица после бритья протирают тампоном или ладонью, смоченными препаратом.

Противопоказания

Индивидуальная чувствительность к компонентам препарата.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Бажаємо здоров'я02130, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),14
205.72 грн

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Горостен р-н 0,025 % 100 мл?

Придбати Горостен р-н 0,025 % 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Горостен р-н 0,025 % 100 мл серед різних аптек міста становить 190.81 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Горостен р-н 0,025 % 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Горостен р-н 0,025 % 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Горостен р-н 0,025 % 100 мл?” перед замовленням препарату.