Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013367Код реєстрації UA/16059/01/01
ATC-Класифікатор: Холіну альфосцерат
Торгова назва: Центролін
Діюча речовина: Холіну альфосцерат
479.88 - 541.35 грн

479.88 - 541.35 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Ампули
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5

Склад:

діюча  речовина: холіну альфосцерат;

4 мл розчину містить холіну альфосцерату 1000 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку).

Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, які характеризуються порушенням пам’яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній сфері та сфері поведінки: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до препарату або до його компонентів. Психотичний синдром, тяжке психомоторне збудження.

Спосіб застосування та дози.

При гострих станах вводять внутрішньом'язово або внутрішньовенно (повільно) по 1 г (4 мл) на добу протягом періоду від 15 до 20 днів. Після стабілізації стану хворого слід переходити на пероральну лікарську форму холіну альфосцерату.

Діти.

В зв’язку з відсутністю достатнього досвіду застосування препарату дітям не використовувати у педіатричній практиці.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, вул.Ревуцького,12/1
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
473.53 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5?

Придбати Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5 серед різних аптек міста становить 479.85 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Центролін р-н д/ін. 1000 мг амп. 4 мл №5?” перед замовленням препарату.