Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Нефопам ампули 20 мг/мл, N3
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 008151Код реєстрації UA/4039/01/01
ATC-Класифікатор: Нефопам
Торгова назва: Нефопам
Діюча речовина: Nefopam
Виробник: КУПЕР ЕС.ЕЙ
221.58 - 363.93 грн

221.58 - 363.93 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: від 15°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Нефопам ампули 20 мг/мл, N3

Склад:

діюча речовина: nefopam;

1 мл розчину містить нефопаму гідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: натрію фосфат дигідрат, натрію гідрофосфат безводний, вода для ін’єкцій.

Показання.

Післяопераційна аналгезія у складі мультимодальної аналгезії (нефопам також володіє позитивними властивостями запобігати післяопераційному тремтінню).

Больовий синдром різної етіології та інтенсивності (травми, біль після хірургічних операцій, знеболювання пологів, зубний біль, міалгія, ниркова та печінкова коліки). Премедикація перед болісними медичними процедурами.

Протипоказання.

Гіперчутливість до нефопаму або до інших компонентів препарату. Судоми або їх наявність в анамнезі. Ризик затримки сечі, пов’язаної з уретро простатичними порушеннями. Ризик гострого глаукоматозного нападу. Одночасне застосування інгібіторів МАО.

Спосіб застосування та дози.

Терапія має відповідати інтенсивності больового синдрому та реакції пацієнта. Внутрішньом’язове введення. Нефопам слід вводити внутрішньом’язово глибоко. На одне введення рекомендується доза 20 мг. У разі необхідності введення повторюють кожні 6 годин. Максимальна добова доза – 120 мг.

Внутрішньовенне введення. Нефопам слід вводити у вигляді тривалої внутрішньовенної інфузії зі швидкістю не більше 5 мг/хв протягом не менше ніж 15 хвилин, пацієнт повинен знаходитися у лежачому положенні. Одноразова доза на одну ін’єкцію – 20 мг. У разі необхідності введення повторюють кожні 4 години. Максимальна добова доза – 120 мг.

Метод введення.

Нефопам можна вводити у звичайному розчині для інфузій (0,9 % розчин натрію хлориду або 5 % розчин глюкози). Оптимальне співвідноше

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
267.96 грн
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, вул.Ніколаєва,7
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
211.03 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Нефопам ампули 20 мг/мл, N3?

Придбати Нефопам ампули 20 мг/мл, N3 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Нефопам ампули 20 мг/мл, N3 серед різних аптек міста становить 250.26 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Нефопам ампули 20 мг/мл, N3, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Нефопам ампули 20 мг/мл, N3?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Нефопам ампули 20 мг/мл, N3?” перед замовленням препарату.