Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Гризеофульвін таблетки 125 мг №40
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 003841Код реєстрації UA/1280/01/01
43.06 - 64.30 грн

43.06 - 64.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Інструкція - Гризеофульвін таблетки 125 мг №40

Склад

діюча речовина: гризеофульвін;

1 таблетка містить гризеофульвіну 125 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, поліетиленгліколь, повідон, магнію стеарат.

Показання

Мікози шкіри, волосся та нігтів, спричинені грибками роду TrichophytonMicrosporumEpydermophyton: трихофітія, фавус, мікроспорія волосяної частини голови та гладенької шкіри, епідермофітія шкірних покривів (у т.ч. пахова епідермофітія), дерматомікози стоп та кистей, оніхомікози.

Протипоказання

Гіперчутливість до гризеофульвіну та до інших компонентів препарату;

виражена лейкопенія та системні захворювання крові;

тяжкі захворювання печінки та нирок;

порфірія;

системний червоний вовчак;

злоякісні новоутворення;

дефіцит лактази, галактоземія, синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції (препарат містить лактозу).

Спосіб застосування та дози

Таблетки приймати під час або після вживання їжі (з 1 чайною ложкою рослинної олії). При мікроспорії дорослим призначати 1 г препарату Гризеофульвін на добу. Добову дозу бажано розподілити на 2 прийоми.

Препарат приймати щоденно до першого негативного результату мікологічного дослідження, потім – у тій же добовій дозі протягом 2 тижнів через день і 4 рази – протягом наступних 2 тижнів.

При оніхомікозі, трихофітії, фавусі волосяної частини голови добова доза Гризеофульвіну для дорослих із масою тіла до 50 кг становить 625 мг (5 таблеток), при більшій масі призначати додатково ще по 125 мг на кожні 10 кг.

Термін лікування при тяжких мі

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
52.27 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
Бажаємо здоров'я03035, м.Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, 40
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
Показати ще 20 аптек

Як отримати рецепт на Гризеофульвін таблетки 125 мг №40

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Гризеофульвін таблетки 125 мг №40 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт для покупки Гризеофульвін таблетки 125 мг №40 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Гризеофульвін таблетки 125 мг №40 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Гризеофульвін таблетки 125 мг №40?

Придбати Гризеофульвін таблетки 125 мг №40 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Гризеофульвін таблетки 125 мг №40 серед різних аптек міста становить 55.53 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Гризеофульвін таблетки 125 мг №40, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Гризеофульвін таблетки 125 мг №40?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Гризеофульвін таблетки 125 мг №40?” перед замовленням препарату.