Львов
Врач онлайн
Медцентр «Біомед»

Отзывы о клинике Медцентр «Біомед»

318отзывов
add_box Гомеопатия Диетология Кардиология Массаж Неврология УЗ-диагностика ... еще
Аптека в клинике Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Клиника «Биомед» — это 25 лет успешной медицинской практики, доверие более 5 тысяч пациентов и наиболее действенные методы неинвазивной медицины. В медицинском центре организм рассматривается как самоорганизующаяся система, имеющая необходимые ресурсы для восстановления здоровья. Работа врача-специалиста заключается в активизации и направлении природных механизмов, направленных на поддержание организма.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Драгана, 9на карте
Сиховский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
76 отзывов
Світлана 11 Май 2024
Лещенко Лілія Олегівна - професійний лікар , чітко все розповіла, призначила ефективне лікування. Візитом задоволені
Дана 11 Май 2024
Хороша клініка, все було добре, без зауважень
Христина 20 Апрель 2024
Клініка дуже сподобалася. Ніяких зауважень до цієї клініки взагалі немає, пройшло все вчасно та дуже якісно.
Іван 09 Апрель 2024
Клініка дуже  комфортна, саме перебування було приємне у цій клініці. На рецепції дуже  привітні, хороші працівники працюють.
Ірина 09 Апрель 2024
Дуже сильно сподобалася дана клініка. Було добре у цій клініці.
Оксана 08 Апрель 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Роксолана 05 Апрель 2024
В клініці дуже милий персонал, клініка гарна, зауважень не було
Світлана 05 Апрель 2024
Прийом у лікаря, Лещенко ЛіліЇ Олегівни, сподобався
Євгенія 04 Апрель 2024
Лікар розказала мені все, що мене турбувало, надала багато інформації, прийом сподобався. Лещенко Лілія Олегівна - дуже гарний лікар
Анонімно 02 Апрель 2024
Лугова Наталія Сергіївна - приємна лікарка, толерантна, компетентна, має індивідуальний підхід до пацієнтів, мені лікар підійшла, але лікар на жаль мені не допоможе в моєму запиті, потрібно повне обстеження в державній клініці. Клініка хороша, жодного зауваження до персоналу
1 2 3 4
5 6 7 8 chevron_right