Добробут на Сикорского

Добробут на Сикорского

add_box Акушерство Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Массаж ... еще
Медицинский Центр «Добробут» для всей семьи на Берестейской предоставляет полный спектр медицинских услуг для взрослых и детей. У нас вы сможете получить профессиональную помощь высококвалифицированных врачей, а также пройти точную и быструю лабораторную и инструментальную диагностику на оборудовании экспертного класса. Специалисты центра помогут пройти вакцинацию в соответствии с календарем прививок МОЗ, а также разработать индивидуальный график прививок.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Сикорского, 1 (Жилой комплекс «Зеленый остров 1»)на карте
Шевченковский м.Берестейская

Медичний Центр «Добробут» для всієї батьківщини на Берестейській надає повний спектр медичних послуг для дорослих та дітей. У нас ви зможете отримати професійну допомогу висококваліфікованих лікарів, а також пройти точну та швидку лабораторну та інструментальну діагностику на обладнанні експертного класу. Фахівці центру допоможуть пройти вакцинацію відповідно до календаря прививок МОЗ, а також розробити індивідуальний графік прививок.

Для профілактики та раннього виявлення різних захворювань наші фахівці розробили комплексні програми перевірки здоров'я. До програми входить оптимальний набір діагностичних та консультаційних послуг, необхідний для того, щоб бути впевненими у своєму здоров'ї та здоров'ї своїх близьких, вчасно виявити проблему та вирішити її.

Відсутність очередів, доброзичливий персонал та якісні медичні послуги, які надають у нашому центрі, роблять відвідування медичного закладу максимально комфортним для вас і вашої батьківщини.

Консультації фахівців:

Крім сімейного лікаря у медичному центрі можна отримати консультацію висококваліфікованих вузьких фахівців різних медичних напрямків. Наші лікарі вищої та першої категорій, доктори та кандидати медичних наук, мають великий практичний досвід та володіють сучасними методами діагностики та лікування, заснованими на доказовій медицині та міжнародних протоколах.

У центрі приймають лікарі для дорослих за наступними напрямками:

• гастроентерологія,
  • гінекологія,
  • дерматологія,
  • кардіологія,
  • масаж,
  • неврологія,
  • оториноларингологія,
  • офтальмологія,
  • терапія і сімейна медицина,
  • урологія,
  • ендокринологія,
  • хірургія.

Дітей приймають фахівці за напрямками:

• дитинологія(педіатрія),
  • дитячий масаж,
  • офтальмологія,
  • оториноларингологія,
  • дерматологія,
  • ортопедія
Татьяна 26 Сентябрь 2020
Чудова клініка, привітний персонал, але розташування не дуже зручне.
Наталия 13 Август 2020
Клініка дуже чиста, охайна, привітні дівчата на рецепції. Лікарка Акушер Гінеколог була до мене дуже уважною, все роз'яснила та розповіла по моїй проблемі, назначила курс лікування. Я задоволена візитом
Татьяна 16 Март 2020
Немного задержался приём.
Дмитрий 15 Март 2020
Клиника очень хорошая, аккуратная.
Данило 07 Декабрь 2019
Клініка дуже охайна, дуже приємний персонал. Лікар дуже детально все розказав. Консультація дуже сподобалася.
Филиалы сети
Все клиники