Винница
Врач Дерматолог Жабчик Мария Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Жабчик Мария Николаевна

Консультация от 550 грн
Доктор специализируется на дерматологии. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбор схемы лечения. Лечит заболевания и патологии дерматологического профиля. Постоянно совершенствует уровень квалификации
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 39 отзывов

Наталя 26 Июнь 2024
Хороша для мене лікарка, вона дуже гарно, сумлінно відноситься до пацієнтів, розказала, що потрібно робити та купити. Консультацією залишилась дуже задоволеною.
Валерія 21 Май 2024
Дуже чудовий лікар, мені все сподобалося, дуже гарно підійшла до мого питання, візитом до лікаря задоволена
Антоніна 17 Апрель 2024
Лікар була дуже уважна, все мені розʼяснила, все показали, дали пробні ліки. Я дуже задоволена лікарем
Анонім 16 Апрель 2024
Лікарка приємна, надала гарну консультацію, я отримав всю необхідну мені інформацію, дякую.
Галина 15 Апрель 2024
Гарний прийом,  все було чудово, до лікаря зверталася вже не перший раз
Таїса 12 Апрель 2024
Все добре, прийом сподобався, дякую.
Дамир 19 Март 2024
Консультація пройшла чудово. Візитом залишився задоволеним.
Анастасія 02 Март 2024
Отримала детальну консультацію, відповіді на запитання, з якими звернулася на прийом до лікарки, досвідчений фахівець, мені допомогла, дякую.
Іван 27 Февраль 2024
Все  дуже сподобалося на візиті.
Юлія 24 Февраль 2024
Прийом сподобався, отримала гарну консультацію, відповіді на питання, які мене турбували, дякую.

Все врачи Винница