Винница
Врач Эндоскопист Руденко  Геннадий Николаевич на Doc.ua

Отзывы о Руденко Геннадий Николаевич

Консультация от550 грн
Врач первой категории с более чем десятилетним стажем, специалист по проведению эндоскопических исследований у детей, в том числе бронхоскопии и колоноскопии. Также проводит консультации в качестве детского гастроэнтеролога.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 32 отзыва

Всеволод 29 Май 2024
Лікар уважний, компетентний, все пояснив, надав відповіді на наші запитання та окреслив шляхи вирішення ситуації, дякую.
Артем 06 Апрель 2024
Дуже приємний, чемний та кваліфікований лікар, надав змістовну консультацію, ми йому щиро вдячні за допомогу.
Вероніка 28 Март 2024
Дуже уважний лікар, добре проконсультував, призначив лікування. Усе пройшло добре, залишилась задоволеною.
Владислава 26 Март 2024
Лікарем задоволені на всі сто відсотків, на прийомі були з дитиною і він знайшов підхід до пацієнта, визначив діагноз. підібрав адекватне лікування, надав потрібні рекомендації, Дякую!
Артем 05 Март 2024
Гарні враження
Богдан 04 Март 2024
Лікар професійно віднісся до дитини, поставив діагноз, прописав лікування. Дитина почувається краще.
Олена 22 Февраль 2024
Візит пройшов чудово та комфортно. Лікар нам дуже сподобався, як і сам візит.
Марія 11 Январь 2024
Лікар дуже добрий, призначив додаткове обстеження і лікування, спілкувався добре, до дитини ставився гарно. Будемо обстежуватися, під питання декілька діагнозів. З лікарем на зв'язку, лікар контролює стан дитини під час лікування
Матвій 04 Январь 2024
Задоволені прийомом, дякую.
Юлія 18 Декабрь 2023
На мій погляд, лікар висококваліфікований, гарно провів огляд, спитав анамнез. Ми зробили УЗД, лікар розповів про УЗД і про захворювання, дав додаткові обстеження, дав рекомендації щодо харчування, виписав ліки. Під час лікування ми з лікарем будемо на зв'язку

Все врачи Винница