Вінниця
Лікар Ендоскопіст Руденко Генадій Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Руденко Генадій Миколайович

Консультація від550 грн
Лікар першої категорії з більш ніж десятирічним стажем, фахівець з проведення ендоскопічних досліджень у дітей, в тому числі бронхоскопії і колоноскопії. Також проводить консультації в якості дитячого гастроентеролога.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Всеволод 29 Травень 2024
Лікар уважний, компетентний, все пояснив, надав відповіді на наші запитання та окреслив шляхи вирішення ситуації, дякую.
Артем 06 Квітень 2024
Дуже приємний, чемний та кваліфікований лікар, надав змістовну консультацію, ми йому щиро вдячні за допомогу.
Вероніка 28 Березень 2024
Дуже уважний лікар, добре проконсультував, призначив лікування. Усе пройшло добре, залишилась задоволеною.
Владислава 26 Березень 2024
Лікарем задоволені на всі сто відсотків, на прийомі були з дитиною і він знайшов підхід до пацієнта, визначив діагноз. підібрав адекватне лікування, надав потрібні рекомендації, Дякую!
Артем 05 Березень 2024
Гарні враження
Богдан 04 Березень 2024
Лікар професійно віднісся до дитини, поставив діагноз, прописав лікування. Дитина почувається краще.
Олена 22 Лютий 2024
Візит пройшов чудово та комфортно. Лікар нам дуже сподобався, як і сам візит.
Марія 11 Січень 2024
Лікар дуже добрий, призначив додаткове обстеження і лікування, спілкувався добре, до дитини ставився гарно. Будемо обстежуватися, під питання декілька діагнозів. З лікарем на зв'язку, лікар контролює стан дитини під час лікування
Матвій 04 Січень 2024
Задоволені прийомом, дякую.
Юлія 18 Грудень 2023
На мій погляд, лікар висококваліфікований, гарно провів огляд, спитав анамнез. Ми зробили УЗД, лікар розповів про УЗД і про захворювання, дав додаткові обстеження, дав рекомендації щодо харчування, виписав ліки. Під час лікування ми з лікарем будемо на зв'язку

Всі лікарі Вінниця