Сумы
Врач Гастроэнтеролог, Гепатолог, Хирург Чорномыз  Виталий  Дмитриевич на Doc.ua

Отзывы о Чорномыз Виталий Дмитриевич

Заслуженный доктор Украины, руководитель клиники. Занимается лечением болезней печени, почек, желудочно-кишечного тракта; специализируется на устранении интоксикаций. Имеет патентные изобретения.

Проверенные отзывы о враче 203 отзыва

Олена 10 Апрель 2024
Отличный доктор, прием на высшем уровне
Олександр 09 Апрель 2024
Візит пройшов супер. Мені дуже сподобався лікар, було все доволі добре та чудово.Лікар відповів на усі мої запитання, надав хороші, адекватні рекомендації. Загалом візитом я залишився задоволений.
Світлана 13 Март 2024
Візит пройшов добре. Лікар дуже уважний, кваліфікований спеціаліст. Добре відноситься до пацієнтів, все досить добре пройшло. Лікар  виписав лікування,  лікуюся. Наразі я усім повністю задоволена.
Лариса 13 Март 2024
Ірина 28 Февраль 2024
Онлайн консультація пройшла задовільнено, уважно вислухав, відповів на усі запитання. Отримала усе, що хотіла.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Максим 16 Февраль 2024
Отримав якісну консультацію, все зрозуміло, доступно, дякую.
Руслан 29 Январь 2024
Оцінюю на максимально можливий бал, все пройшло дуже добре, досвідчений та кваліфікований лікар, вивчив симптоми та вислухав скарги, все пояснив, призначив лікування, дякую.
Направлено в клинику
Алла 26 Январь 2024
Залишилась повністю незадоволеною - совдеповський метод! Коли дізнався, що я приїхала з Америки, призначив зробити в його клініці купу аналізів, потрібні, не потрібні, про всяк випадок зробіть. Жодних призначень до ладу не зробив, тільки дав рекламні буклети від фармацевтів, ці препарати не мають ніякого відношення до стану здоров'я! Краще б я звернулась в інше місце, до лікаря з меншим досвідом, бо тут виявився лише розведення на гроші. Одним словом - залишилась розчарованою.
Ірина 17 Январь 2024
Сподобався підхід до мене як до пацієнта, надані рекомендації та й в цілому сподобалось все.
Раїса 28 Декабрь 2023
Дуже хоррший лікар, і як фахівець, і як людина, я дуже задоволена. Дякую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Сумы