Софиевская Борщаговка
Врач Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Андреева Галина  Николаевна                                    на Doc.ua

Отзывы о Андреева Галина Николаевна

31год опыта
Основная сфера деятельности – лечение эндокринных заболеваний женской половой сферы. Занимается лечением патологий шейки матки, женского бесплодия, периода климакса, локальных воспалительных процессов половых органов. Подбирает методы контрацепции. Принимает детей от 14 лет.

Проверенные отзывы о враче 125 отзывов

Анастасія 12 Февраль 2024
Була на першій консультації, все сподобалось. Буду приходити ще.
Анастасія 22 Январь 2024
Консультація сподобалася, дякую.
Вікторія 28 Декабрь 2023
Мені все сподобалося, і прийом та спілкування з лікаркою, і комфорт та сервіс в клініці, я дуже вдячна.
Анна 05 Декабрь 2023
Наталія 09 Ноябрь 2023
Лікаря знаю вже давно. Лікар, це спеціаліст вищої категорії, це дуже гарний спеціаліст, дуже гарний лікар. Завдяки лікарю я десять років тому народила свою доньку, лікар вилікувала мене від багатьох захворювань. Низький уклін лікарю! Лікаря спеціально знайшла в Києві, шукала саме цього лікаря, йшла в клініку саме до цього лікаря. Це золота людина, золотий спеціаліст. Лікаря знають багато дівчат і давно ходять саме до неї
Виктория 20 Сентябрь 2023
Дуже чудовий лікар, я задоволена підходом лікаря до роботи та професійністю
Олександра 31 Июль 2023
Наталія 31 Июль 2023
Наталія 22 Июнь 2023
Направлено в клинику
Наталия 24 Октябрь 2022
Візитом залишилася дуже незадоволена - лікар виявилася дуже грубою та некомпетентною. Від лікаря приватної клініки очікуєш на більш толерантне ставлення. У майбутньому й сама не піду до неї та іншим буду не радити.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right