Полтава
Врач Ортопед Бойко Ирина Викторовна на Doc.ua

Отзывы о Бойко Ирина Викторовна

Детский ортопед-травматолог. Высшая категория. Стаж работы 39 лет. Врач принимает со сколиозом, плоскостопием, деформациями грудной клетки, болезнями Пертеса, Шляттера, Шинца, Келлера и другими профильными заболеваниями. Легко находит подход к маленьким пациентам.

Проверенные отзывы о враче отзыва

Дмитро 23 Февраль 2024
Сразу видно, что доктор - хороший специалист. Доктор замечательно относится к детям, максимально развернуто объяснила как нам работать с нашей проблемой, провела полный осмотр.  Все, что я хотела от консультации, я получила. Рекомендую всем
17 Февраль 2024
Все пройшло добре, лікар оглянула дитину, швидко знайшла спільну мову, розповіла що потрібно робити нам з нашою проблемою. Залишились задоволені
Богдан 16 Февраль 2024
Візит пройшов непогано. Але є одне але. Прийшовши з диском, на якому були результати обслідування, мені сказали що не можуть його відкрити, тому, що нема дисководу. Для мене візит пройшов даремно. Адже лікар надала  рекомендації, але до кінця вона не змогла подивитися усі проблеми й чітко надати потрібну кваліфіковану консультацію. Це мені дуже не сподобалося, так не повинно бути, щоб у такій клініці, не було можливості переглянути інформацію з диска, тим більше якщо там важлива інформація.