Полтава
Лікар Ортопед Бойко Ірина Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Бойко Ірина Вікторівна

Дитячий ортопед-травматолог. Вища категорiя. Стаж работи 39 років. Лікар приймає зі сколіозом, плоскостопістю, деформаціями грудної клітини, хворобами Пертеса, Шляттера, Шинця, Келлера та іншими профільними захворюваннями. Легко знаходить підхід до маленьких пацієнтів.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Дмитро 23 Лютий 2024
Сразу видно, что доктор - хороший специалист. Доктор замечательно относится к детям, максимально развернуто объяснила как нам работать с нашей проблемой, провела полный осмотр.  Все, что я хотела от консультации, я получила. Рекомендую всем
17 Лютий 2024
Все пройшло добре, лікар оглянула дитину, швидко знайшла спільну мову, розповіла що потрібно робити нам з нашою проблемою. Залишились задоволені
Богдан 16 Лютий 2024
Візит пройшов непогано. Але є одне але. Прийшовши з диском, на якому були результати обслідування, мені сказали що не можуть його відкрити, тому, що нема дисководу. Для мене візит пройшов даремно. Адже лікар надала  рекомендації, але до кінця вона не змогла подивитися усі проблеми й чітко надати потрібну кваліфіковану консультацію. Це мені дуже не сподобалося, так не повинно бути, щоб у такій клініці, не було можливості переглянути інформацію з диска, тим більше якщо там важлива інформація.