Одесса
Врач Кардиолог Рыспаев  Узак  Джумабаевич на Doc.ua

Отзывы о Рыспаев Узак Джумабаевич

Врач кардиолог высшей категории, Заслуженный врач Украины, лечит заболевания кардиологического профиля, бронхолегочные заболевания, заболевания желудочно-кишечного тракта. Кроме зарегистрированных в Украине лекарственных препаратов в лечебной практике применяет гомеопатию.

Проверенные отзывы о враче 211 отзывов

Алла 17 Апрель 2024
Лікар відповідальний, уважно ставиться до пацієнтів, вивчає анамнез, дав поради, вичерпна інформація, увага, компетентність.
Олексій 17 Апрель 2024
Все було добре, прийом сподобався
Виктория 10 Апрель 2024
Доктор очень опытный и внимательный, при мне проанализировал результаты исследований, я довольна визитом к доктору
Валерія 30 Март 2024
Людмила 04 Март 2024
Лікар дуже уважний, помітив проблему і звернув увагу на проблему. Лікар все розповів що я не знала, вказав на важливі моменти, дав рекомендації з лікування
Вікторія 14 Февраль 2024
Консультація пройшла на найвищому рівні дуже кваліфікованим спеціалістом, були надані всі необхідні рекомендації! За потреби буду звертатися
Ирина 09 Февраль 2024
Лікар дуже фаховий, я йому дуже вдячна за гарну консультацію.
Ольга 03 Февраль 2024
На прийом до лікаря, Риспаєва Узака Джумабаєвича, приводили маму, що хворіє. Прийомом залишилися дуже задоволені. До лікаря їхали здалеку і хвилювалися що будемо розчаровані. Лікар уважно вислухав пацієнтку, вивчив попередню історію захворювання і дуже ретельно підібрав лікування, а також все пояснив. Дуже дякуємо лікарю за прийом
Марія 03 Февраль 2024
Супер пройшов візит, я дуже вражена позитивно. Спокійно все було, лікар все гарно пояснює неспіша, я все зрозуміла дуже добре, що мені потрібно робити далі. Я тепер завжди  буду звертатися до цього лікаря за допомогою.
Валентина 02 Февраль 2024
Доктор супер! Я была в разных клиниках и у многих врачей, даже не поддается сравнению. Я за все свои годы раньше не встречала такого доктора. Очень внимательный, компетентный.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Одесса