Одеса
Лікар Кардіолог Риспаєв Узак Джумабаєвич на Doc.ua

Відгуки про Риспаєв Узак Джумабаєвич

Консультація від 700 грн
Лікар кардіолог вищої категорії, Заслужений лікар України, лікує захворювання кардіологічного профілю, бронхолегеневі захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту. Крім зареєстрованих в Україні лікарських препаратів в лікувальній практиці застосовує гомеопатію.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 212 відгуків

Микола 24 Квітень 2024
Доктор все расспросил, потрогал, кардиограмму сделал, задавал много вопросов, чтобы собрать анамнез. Доктор очень внимательный и грамотный. Видно, что специалист на своем месте.
Алла 17 Квітень 2024
Лікар відповідальний, уважно ставиться до пацієнтів, вивчає анамнез, дав поради, вичерпна інформація, увага, компетентність.
Олексій 17 Квітень 2024
Все було добре, прийом сподобався
Виктория 10 Квітень 2024
Доктор очень опытный и внимательный, при мне проанализировал результаты исследований, я довольна визитом к доктору
Валерія 30 Березень 2024
Людмила 04 Березень 2024
Лікар дуже уважний, помітив проблему і звернув увагу на проблему. Лікар все розповів що я не знала, вказав на важливі моменти, дав рекомендації з лікування
Вікторія 14 Лютий 2024
Консультація пройшла на найвищому рівні дуже кваліфікованим спеціалістом, були надані всі необхідні рекомендації! За потреби буду звертатися
Ирина 09 Лютий 2024
Лікар дуже фаховий, я йому дуже вдячна за гарну консультацію.
Ольга 03 Лютий 2024
На прийом до лікаря, Риспаєва Узака Джумабаєвича, приводили маму, що хворіє. Прийомом залишилися дуже задоволені. До лікаря їхали здалеку і хвилювалися що будемо розчаровані. Лікар уважно вислухав пацієнтку, вивчив попередню історію захворювання і дуже ретельно підібрав лікування, а також все пояснив. Дуже дякуємо лікарю за прийом
Марія 03 Лютий 2024
Супер пройшов візит, я дуже вражена позитивно. Спокійно все було, лікар все гарно пояснює неспіша, я все зрозуміла дуже добре, що мені потрібно робити далі. Я тепер завжди  буду звертатися до цього лікаря за допомогою.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Одеса