Львов
Врач Проктолог, УЗИ-специалист, Хирург Кусмина  Юлиана Евгеньевна на Doc.ua

Отзывы о Кусмина Юлиана Евгеньевна

Юлианна Евгеньевна – врач-хирург проктолог. Специализируется на диагностике и лечении геморроя, проктита, анальных трещинах, трофических язвах. Проводит УЗИ внутренних органов и УЗИ щитовидной железы.
Отзыв

Проверенные отзывы о враче 21 отзыв

Тетяна 14 Июнь 2024
Лікар дуже сподобався. Залишилася задоволена  візитом, лікар дійсно дуже приємна людина. І надалі планую звертатися саме до цього лікаря за додатковими консультаціями. Буду рекомендувати цього лікаря іншим пацієнтам.
Сергій 12 Июнь 2024
Все добре було. Дякую.
Анонімно 16 Май 2024
Хороший лікар, огляд був спокійний, лікар вміє заспокоїти, прийом пройшов дуже добре
Діана 01 Май 2024
Консультація мені сподобалась - лікарка усе пояснила чітко та зрозуміло.
Олена 29 Апрель 2024
Максим 25 Апрель 2024
Задоволений залишився цим візитом. Лікар дійсно привітний, компетентний спеціаліст. Приємно все обговорили з цим лікарем про мою проблему, діагностувало що саме за проблема, лікар назначив доволі таки дієве лікування. Тому все супер було на цьому візиті.
Мар'яна 23 Апрель 2024
Сподобались компетентність та відношення лікарки, отримала усе на що сподівалась, тому залишилась задоволеною.
Ксенія 21 Март 2024
Була повна консультація, на всі питання була дана відповідь, відповідь була розгорнута, візитом до лікаря задоволені
Оксана 15 Март 2024
Уважна лікарка, зрозуміло та розлого і вичерпно пояснила мені все по моїй проблемі та шляхи її вирішення, я задоволена, дякую.
Ірина 01 Март 2024
Всі питання, які я задавала лікарю, ми вирішили. Лікар допоміг, зараз я проходжу лікування, надалі планую звернутися до лікаря на наступний прийом. Консультацією лікаря задоволена
1 2 3

Все врачи Львов