Львів
Лікар Проктолог, УЗД-фахівець, Хірург Кусмина  Юліана Євгенівна на Doc.ua

Відгуки про Кусмина Юліана Євгенівна

Юліанна Євгенівна - лікар -хірург проктолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні геморою, проктиту, анальних тріщинах, трофічних виразках. Проводить УЗД внутрішніх органів та УЗД щитовидної залози.

Перевірені відгуки про лікаря 18 відгуків

Діана 01 Травень 2024
Консультація мені сподобалась - лікарка усе пояснила чітко та зрозуміло.
Олена 29 Квітень 2024
Максим 25 Квітень 2024
Задоволений залишився цим візитом. Лікар дійсно привітний, компетентний спеціаліст. Приємно все обговорили з цим лікарем про мою проблему, діагностувало що саме за проблема, лікар назначив доволі таки дієве лікування. Тому все супер було на цьому візиті.
Мар'яна 23 Квітень 2024
Сподобались компетентність та відношення лікарки, отримала усе на що сподівалась, тому залишилась задоволеною.
Ксенія 21 Березень 2024
Була повна консультація, на всі питання була дана відповідь, відповідь була розгорнута, візитом до лікаря задоволені
Оксана 15 Березень 2024
Уважна лікарка, зрозуміло та розлого і вичерпно пояснила мені все по моїй проблемі та шляхи її вирішення, я задоволена, дякую.
Ірина 01 Березень 2024
Всі питання, які я задавала лікарю, ми вирішили. Лікар допоміг, зараз я проходжу лікування, надалі планую звернутися до лікаря на наступний прийом. Консультацією лікаря задоволена
Наталія 20 Лютий 2024
Уважна, делікатна, професійна, гарно усе пояснює.
Олена 15 Лютий 2024
Все пройшло дуже добре, дякую.
Оксана 08 Грудень 2023
Все чудово, професійний підхід, я задоволена візитом!

Всі лікарі Львів