Львів
Лікар Проктолог, УЗД-фахівець, Хірург Кусмина  Юліана Євгенівна на Doc.ua

Відгуки про Кусмина Юліана Євгенівна

Юліанна Євгенівна - лікар -хірург проктолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні геморою, проктиту, анальних тріщинах, трофічних виразках. Проводить УЗД внутрішніх органів та УЗД щитовидної залози.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Тетяна 14 Червень 2024
Лікар дуже сподобався. Залишилася задоволена  візитом, лікар дійсно дуже приємна людина. І надалі планую звертатися саме до цього лікаря за додатковими консультаціями. Буду рекомендувати цього лікаря іншим пацієнтам.
Сергій 12 Червень 2024
Все добре було. Дякую.
Анонімно 16 Травень 2024
Хороший лікар, огляд був спокійний, лікар вміє заспокоїти, прийом пройшов дуже добре
Діана 01 Травень 2024
Консультація мені сподобалась - лікарка усе пояснила чітко та зрозуміло.
Олена 29 Квітень 2024
Максим 25 Квітень 2024
Задоволений залишився цим візитом. Лікар дійсно привітний, компетентний спеціаліст. Приємно все обговорили з цим лікарем про мою проблему, діагностувало що саме за проблема, лікар назначив доволі таки дієве лікування. Тому все супер було на цьому візиті.
Мар'яна 23 Квітень 2024
Сподобались компетентність та відношення лікарки, отримала усе на що сподівалась, тому залишилась задоволеною.
Ксенія 21 Березень 2024
Була повна консультація, на всі питання була дана відповідь, відповідь була розгорнута, візитом до лікаря задоволені
Оксана 15 Березень 2024
Уважна лікарка, зрозуміло та розлого і вичерпно пояснила мені все по моїй проблемі та шляхи її вирішення, я задоволена, дякую.
Ірина 01 Березень 2024
Всі питання, які я задавала лікарю, ми вирішили. Лікар допоміг, зараз я проходжу лікування, надалі планую звернутися до лікаря на наступний прийом. Консультацією лікаря задоволена
1 2 3

Всі лікарі Львів