Кіхтяк Тарас Андрійович

Отзывы о враче Кіхтяк Тарас Андрійович

Без категории
Головний лікар Хірургічної клініки «Корона» Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен. Приймає пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах
Львівська обласна клінічна лікарня
вул. Снопківська, 18на карте
Галицький
Ср 16 Июнь Чт 17 Июнь Пт 18 Июнь
Ольга 26 Октябрь 2020
Очень пунктуальный и вежливый доктор.
Сергій 17 Сентябрь 2020
Мене все влаштувало. Дуже уважно, кваліфіковано. Отримав відповідь, на все що мені треба. Мені назначили лікування, я задоволений.
Аліна 01 Январь 0001
Ввічливість та оперативність.
Людмила 05 Июнь 2020
Лікар грамотно надав мені консультацію та необхідні поради, назначив лікування, аналізи. Я задоволена візитом
Оксана 10 Декабрь 2019
Візит був приємний Лікар чудовий та ввічливий доступно подав мені інформацію. Претензій нема.
Богдан 14 Ноябрь 2019
Все дуже якісно. Лікар дійсно професійний. Підхід лікаря до клієнтів мені сподобався. Рекомендую!
Володимир 28 Август 2019
Все було організовано. Лікар мене прийняв вчасно по розкладу мого запису на приймання. Уважно мене оглянув, дав обстеження й назначив лікування. Все пройшло успішно.
Анатолій 11 Октябрь 2018
Лікар мене прооперував, пройшло 2 тижні і я дуже задоволений операцією і усіма послугами. Прийом був від душі, щиро, на найвищому рівні, так як і має бути.
Мар‘яна 12 Сентябрь 2018
Все пройшло чудово, я задоволена.
Мария 07 Март 2018
Все сподобалось. Проходимо лікування.

Все врачи Львов