Врач Хирург, Флеболог, Сосудистый хирург Кихтяк Тарас Андреевич на Doc.ua

Отзывы о враче Кихтяк Тарас Андреевич

Главный врач хирургической клиники «Корона» Кихтяк Тарас Андреевич специализируется в области сосудистой хирургии, проводит профилактику, диагностику и лечение заболеваний вен. Принимает пациентов с варикозным расширением вен и венозной недостаточностью. Лечит трофические расстройства, флебит и тромбофлебит, флеботромбоз. Проводит склеротерапию, удаляет сосудистые звездочки на ногах
Львівська обласна клінічна лікарня
вул. Снопківська, 18на карте
Галицкий
Сб 22 Январь Вс 23 Январь Пн 24 Январь keyboard_arrow_right
Ольга 26 Октябрь 2020
Очень пунктуальный и вежливый доктор.
Сергій 17 Сентябрь 2020
Мене все влаштувало. Дуже уважно, кваліфіковано. Отримав відповідь, на все що мені треба. Мені назначили лікування, я задоволений.
Аліна 01 Январь 0001
Ввічливість та оперативність.
Людмила 05 Июнь 2020
Лікар грамотно надав мені консультацію та необхідні поради, назначив лікування, аналізи. Я задоволена візитом
Оксана 10 Декабрь 2019
Візит був приємний Лікар чудовий та ввічливий доступно подав мені інформацію. Претензій нема.
Богдан 14 Ноябрь 2019
Все дуже якісно. Лікар дійсно професійний. Підхід лікаря до клієнтів мені сподобався. Рекомендую!
Володимир 28 Август 2019
Все було організовано. Лікар мене прийняв вчасно по розкладу мого запису на приймання. Уважно мене оглянув, дав обстеження й назначив лікування. Все пройшло успішно.
Анатолій 11 Октябрь 2018
Лікар мене прооперував, пройшло 2 тижні і я дуже задоволений операцією і усіма послугами. Прийом був від душі, щиро, на найвищому рівні, так як і має бути.
Мар‘яна 12 Сентябрь 2018
Все пройшло чудово, я задоволена.
Мария 07 Март 2018
Все сподобалось. Проходимо лікування.

Все врачи Львов