Врач Уролог, Физиотерапевт, Андролог Бойко Святослав Ігорович на Doc.ua

Бойко Святослав Ігорович

Спеціалізується на лікуванні нефропатій, солевого діатезу, синдрому хронічного тазового (калиткового) болю, нейрогенного гіперактивного сечового міхура у чоловіків. Проводить фізіотерапію, рефлексотерапію
Центр літотрипсії
Консультація андролога — 300 грн.
вул.Огієнка, 3на карте
Галицкий
  • У 2001–2011 рр. – лікар-фізіотерапевт (за сумісництвом) в санаторії «Трускавець», медичному центрі «Ріксос-Прикарпаття», санаторії «Женева». Вивчав вплив курортних факторів (мінеральних вод «Нафтуся», «Марія» та ін.) і преформованих фізичних чинників – лазеротерапія, магнітотерапія, КВЧ, СМС, ультразвукова терапія, електростимуляція - на організм хворих із хронічними урологічними захворюваннями (сечокам’яна хвороба, подагра, діабетична нефропатія, цистит, простатит, СХТБ, еректильна дисфункція,еякулят орна дисфункція, безпліддя, гіпогонадизм, пієлонефрит, нетримання сечі, гіперактивність сечового міхура, енурез)
  • 2014–2015 рр. – працював за контрактом лікарем-урологом у Лівії, займався проблемами чоловічого безпліддя та статевої дисфункції, нейрогенними захворюваннями сечового міхура у жінок і дітей (нетримання сечі, гіперактивність сечового міхура, енурез та ін.)

• Інтернатура за спеціальністю «Урологія» на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, заочний цикл – у відділенні урології Трускавецької міської лікарні (2000)
  • Спеціалізація за спеціальністю «Фізіотерапія-курортологія» на кафедрі курортології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького (2001)

• Спеціалізація «Фізіотерапія» (2001)
  • Спеціалізація «Акупунктурна терапія» (2002)
  • ПАЦ «Урологія» (2005)
  • ПАЦ «Урологія» (2008)
  • ПАЦ «Урологія» (2013)
  • ПАЦ «Урологія» (2016)
  • Спеціалізація з УЗД (2016)
  • ТУ «Андрологія» (2018)

• Дисфункция яичников
  • Энурез
  • Уретрит
  • Баланопостит
  • Импотенция (Эректильная дисфункция)
  • Искривление полового члена (Болезнь Пейрони)

• Ударнохвильова терапія (лікування синдрому хронічного тазового болю, хвороби Пейроні, хронічного калькульозного простатиту, еректильної дисфункції)
  • Фізіотерапія (лазеротерапія, магнітотерапія, нейростимуляція та ін.)
  • Рефлексотерапія
  • Масаж простати, сім'яних міхурців, леваторів
  • Лікування нефропатій, солевого діатезу, синдрому хронічного тазового (калиткового) болю, нейрогенного гіперактивного сечового міхура

Остап 07 Май 2020
Лікар все чітко пояснив, розказав.
Назар 07 Декабрь 2019
Зашел, меня посмотрели. Сказали правда не знают в чем причина моих болей. Но возможно это не сфера урологии.
Сергій 06 Декабрь 2019
В мене була тільки консультація, враження хороші.
Сергій 29 Ноябрь 2019
Лікар добрий, гарний спеціаліст. Вислухав, поставив діагноз. Назначив аналізи.
Олег 29 Ноябрь 2019
Приємний, професіональний лікар. Консультація сподобалася.

Все врачи Львов