Лебедєва Світлана Анатоліївна

Отзывы о враче Лебедєва Світлана Анатоліївна

Світлана Анатоліївна виконує весь обсяг хірургічного та консервативного лікування хворих з артеріальною та венозною патологією. Проводить терапію гострих та посттравматичних уражень артерій та вен, атеросклерозу артерій нижніх кінцівок, периферичних артерій, діабетичних ангіопатій нижніх кінцівок, флеботромбозів, тромбофлебітів а ін.
Львівська обласна клінічна лікарня
ул. Черниговская, 7на карте
Личаківський
Вс 20 Июнь Пн 21 Июнь Вт 22 Июнь
Владислава 21 Июль 2020
Я довго чекала. Лікар декілька разів виходила та зверталася до мене на "ти". Мені це не сподобалося.
Оксана 13 Март 2020
Лікар чуйна, розумна та ввічлива людина.
Ольга 06 Март 2020
Лікар професійний, знає свою справу. Прийом сподобався.
Катерина 13 Февраль 2020
Хороший лікар. Що спитаєш — на все відповідь.
Віталія 20 Январь 2020
Лікар дуже приємна уважна, має досвід.
Юлія 16 Декабрь 2019
Приємна жінка, ніби досвідчена.
Євген 28 Октябрь 2019
Все сподобалося. Лікарка дала корисні поради, та призначела курс лікування. Результат, побачимо.
Максим 24 Сентябрь 2019
Рекомендую! На консультації дійшли висновку, що краще почати з лікування, без хірургічного втручання. Одним словом, професіонал!
Галина 06 Май 2019
Все було на вищому рівні. Дякую. Ми дуже раді, що звернулись саме до неї, було все оперативно і вчасно зроблено. Дуже добре. На даний момент ми дуже задоволені всім.
Ольга 14 Январь 2019
Прийом пройшов добре, я задоволена візитом, лікар надала повну консультацію і назначила лікування, по результатам буде видно пізніше, але на даному етапі я вдячна лікарю.

Все врачи Львов