Львов
Врач Флеболог, Сосудистый хирург Лебедева Светлана Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Лебедева Светлана Анатольевна

Консультация от250 грн
Светлана Анатольевна выполняет весь объем хирургического и консервативного лечения больных с артериальной и венозной патологией. Проводит терапию острых и посттравматических поражений артерий и вен, атеросклероза артерий нижних конечностей, периферических артерий, диабетических ангиопатий нижних конечностей, флеботромбозов, тромбофлебитов
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 144 отзыва

Олена 15 Июль 2024
Приємний лікар, кваліфікований, допомогла мені з моїм питанням, я задоволена візитом до лікаря
Наталія 11 Июль 2024
Хороший лікар, мені сподобався сервіс і обслуговування, візитом до лікаря задоволена
Леся 10 Июль 2024
Лікар дуже компетентна людина  у своїй справі, дуже чітко та доступно вміє все пояснити та надати багато корисної інформації.
Христина 03 Июль 2024
Лікар мегаприємна, компетентна, все мені пояснила, я задоволена прийомом, дякую.
Анонім 03 Июль 2024
Візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Андрій 01 Июль 2024
Все влаштувало на прийомі у цієї лікарки, не маю зауважень, дякую.
Вадим 24 Июнь 2024
Дуже сподобався лікар. Всім рекомендую.
Ольга 21 Июнь 2024
Лікар дуже уважний, гарно відноситься до своєї роботи, дає дуже хороші рекомендації.
Ірина 21 Июнь 2024
Я задоволена прийомом, все добре було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую
Люсінє 19 Июнь 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right