Львів
Лікар Флеболог, Судинний хірург Лєбєдєва Світлана Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Лєбєдєва Світлана Анатоліївна

Консультація від250 грн
Світлана Анатоліївна виконує весь обсяг хірургічного та консервативного лікування хворих з артеріальною та венозною патологією. Проводить терапію гострих та посттравматичних уражень артерій та вен, атеросклерозу артерій нижніх кінцівок, периферичних артерій, діабетичних ангіопатій нижніх кінцівок, флеботромбозів, тромбофлебітів а ін.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 144 відгуки

Олена 15 Липень 2024
Приємний лікар, кваліфікований, допомогла мені з моїм питанням, я задоволена візитом до лікаря
Наталія 11 Липень 2024
Хороший лікар, мені сподобався сервіс і обслуговування, візитом до лікаря задоволена
Леся 10 Липень 2024
Лікар дуже компетентна людина  у своїй справі, дуже чітко та доступно вміє все пояснити та надати багато корисної інформації.
Христина 03 Липень 2024
Лікар мегаприємна, компетентна, все мені пояснила, я задоволена прийомом, дякую.
Анонім 03 Липень 2024
Візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Андрій 01 Липень 2024
Все влаштувало на прийомі у цієї лікарки, не маю зауважень, дякую.
Вадим 24 Червень 2024
Дуже сподобався лікар. Всім рекомендую.
Ольга 21 Червень 2024
Лікар дуже уважний, гарно відноситься до своєї роботи, дає дуже хороші рекомендації.
Ірина 21 Червень 2024
Я задоволена прийомом, все добре було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую
Люсінє 19 Червень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right