Врач Невролог Кладько Орест Ярославович на Doc.ua

Отзывы о враче Кладько Орест Ярославович

Кладько А. Я. является квалифицированным неврологом и сомнологом, специалистом по выявлению ночного апноэ, лечения различных расстройств сна неврологического генеза. За годы своей практики Орест Ярославович опубликовал немало работ в медицинских изданиях.
Эхокор на Угорской
Повторна консультація (протягом першого місяця) — 300 грн.
ул. Угорская, 15на карте
Уважний лікар. Задоволена.
Олена 12 Март 2021
Лікар прекрасний рекомендую.
Олена 17 Февраль 2021
Дуже розумний та компетентний лікар, не призначає зайвих ліків чи обстежень, порадить де вигідніше і якісніше, а не де платять йому відсотки) Уважно вислуховує скарги та детально пояснює причини даного стану та як з цим боротися, не відволікається на свої справи, весь час прийому присвячує лише пацієнту, відчуваю індивідуальний підхід, це приємно. Однозначно рекомендую, дійсно висококваліфікований спеціаліст :)
Олена 03 Февраль 2021
Лікар був уважний. Зайве не назначав, постарався розібратися в проблемі та вирішити.
Олександр 18 Сентябрь 2020
Все було професійно, дохідливо. Лікар все пояснив, ніяких претензій не має.
Константин 19 Март 2020
Все добре було сподобалося.Все було проаналізовано досить детально.Лікар витратив багато часу, на щоб зібрати й детально пояснити, яка може бути причина.Назначив додаткові перевірки. Назначив лікування.Для того щоб полегшати ситуацію. Тобто комплексний підхід. Я думаю що дуже добре і професіонально.
Євгенія 17 Январь 2020
Дуже хороший лікар.
Аноним 18 Декабрь 2019
Нормальний лікар, нічого особливого. Я думаю, є і кращі лікарі, але він не поганий.
Ольга 11 Декабрь 2019
Компетентне прийняття для мене, були корисними надзвичайно рекомендації.Мені дуже сподобалося, що лікар серйозно підійшов розв'язання питання мого. До моєї проблеми, зі всіх ракурсів і всіх можливих сторін, оцінив, врахував, всі фактори й чинники. Які впливали на моє самопочуття. Зрозумів і виявив причину. І поставив діагноз. Я надзвичайно задоволена.Я надалі буду консультуватися з цим лікарем.
Сергій 27 Ноябрь 2019
Очень внимательный и грамотный врач. Спасибо!
chevron_left 1 2 3

Все врачи Львов