Врач Флеболог, Сосудистый хирург Слабый Олег Михайлович на Doc.ua

Отзывы о враче Слабый Олег Михайлович

Слабый Олег Михайлович является опытным специалистом по хирургическим вмешательствам — артериальной и венозной патологии. Получал награды от Минздрава Украины, Львовского городского головы и Львовской ОГА. Автор 16 научных работ и двух патентов на изобретение
Триомед
Гарний лікар, гарні поради
Наталія 09 Ноябрь 2022
Приємний, гарний лікар!
Ирина 27 Июль 2022
Гарний спеціаліст. Якщо звертатись я можу рекомендувати багатьом людям саме цього лікаря,  ввічливий, уважний, спеціаліст своєї справи з великої букви. Все роз'яснить від, а до я. Рекомендую всім
Вікторія 28 Июль 2021
Уважний. Спеціаліст у своїй справі.
Ірина 29 Декабрь 2020
Професійно . Якщо вагаєтесь ,то Вам саме до цього лікаря - всі мої сумніви щодо вибору методу лікування варикозу залишилися в минулому , після роз;яснення моєї проблеми і можливого втручання вибрали найефективніший ( це не завжди найдороговартніший- головне ,щоб цей метод підходив саме Вам. Однозначно ЛІКАР ВІД БОГА . Більше би таких лікарів і в нас була б найкраща медицина в світі.
Іванна 27 Октябрь 2020
Лікар дуже уважний, все конкретно та гарно пояснив. Мені дуже сподобався, як спеціаліст. Виділив багато часу. В порівнянні з іншими лікарями, це був найкращий візит.
Олена 08 Сентябрь 2020
Лікар дуже гарно все пояснював та атмосфера була заспокійлива.
Світлана 16 Июнь 2020
Мала візит с досить не суттєвою проблемою, але лікар приділив достатньо часу, все пояснив детально. Як на мене, дуже професійний і уважний підхід. Буду рекомендувати і лікаря, і клініку.
Орися 28 Февраль 2020
Сподобалося відношення лікаря до пацієнта.
Анна 11 Февраль 2020
Прийом відбувся добре. Лікар уважний, компетентний у свої справі. Порекомендував та порадив що робити. Мені сподобалося.
5 6 7 8 chevron_right

Все врачи Львов