Врач Флеболог, Сосудистый хирург Слабый Олег Михайлович на Doc.ua

Отзывы о враче Слабый Олег Михайлович

Слабый Олег Михайлович является опытным специалистом по хирургическим вмешательствам — артериальной и венозной патологии. Получал награды от Минздрава Украины, Львовского городского головы и Львовской ОГА. Автор 16 научных работ и двух патентов на изобретение
Триомед
ул. К. Левицкого, 43а/2на карте
Лычаковский
Чт 21 Октябрь Пт 22 Октябрь Сб 23 Октябрь
Вікторія 28 Июль 2021
Уважний. Спеціаліст у своїй справі.
Ірина 29 Декабрь 2020
Професійно . Якщо вагаєтесь ,то Вам саме до цього лікаря - всі мої сумніви щодо вибору методу лікування варикозу залишилися в минулому , після роз;яснення моєї проблеми і можливого втручання вибрали найефективніший ( це не завжди найдороговартніший- головне ,щоб цей метод підходив саме Вам. Однозначно ЛІКАР ВІД БОГА . Більше би таких лікарів і в нас була б найкраща медицина в світі.
Іванна 27 Октябрь 2020
Лікар дуже уважний, все конкретно та гарно пояснив. Мені дуже сподобався, як спеціаліст. Виділив багато часу. В порівнянні з іншими лікарями, це був найкращий візит.
Олена 08 Сентябрь 2020
Лікар дуже гарно все пояснював та атмосфера була заспокійлива.
Світлана 16 Июнь 2020
Мала візит с досить не суттєвою проблемою, але лікар приділив достатньо часу, все пояснив детально. Як на мене, дуже професійний і уважний підхід. Буду рекомендувати і лікаря, і клініку.
Орися 28 Февраль 2020
Сподобалося відношення лікаря до пацієнта.
Анна 11 Февраль 2020
Прийом відбувся добре. Лікар уважний, компетентний у свої справі. Порекомендував та порадив що робити. Мені сподобалося.
Зіновія 04 Февраль 2020
Нічого поганого, дуже добре все розказав.Дуже приємний лікар.
Зоряна 28 Январь 2020
Хороший, чуйний лікар! Вислухав, дав рекомендації. С задоволенням лікаря рекомендую.
София 03 Декабрь 2019
Дуже уважний лікар, мені дуже сподобався. Він мені все пояснив та роз`яснив. Дуже добре! Я дуже задоволена, все зрозуміла, по своїм проблемам. Напевно, ще звернуся, і не раз, до нього.
5 6 7 chevron_right

Все врачи Львов