Львов
Врач Офтальмолог Сегеда Наталья Михайловна на Doc.ua

Отзывы о Сегеда Наталья Михайловна

Консультация от 750 грн
Врач из более тридцатилетним опытом работы. Училась в Медицинском институте в Днепре по специальности «Лечебное дело». Наталья Михайловна специализируется на лечении следующих заболеваний: заболевания глаза и его придатков (блефарит, конъюнктивит ячмень, халязион, кератит) аномалии рефракции (близорукость, дальнозоркость, астигматизм, амблиопия, пресбиопия) а также ведет терапевтический сопровождение глаукомы, катаракты сухой формы ВМД, ДРП и т.д.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 42 отзыва

Світлана 24 Июнь 2024
Лікарка дуже уважна, запитала про історію хвороби, знайшла причину проблеми ока та призначила лікування. Я дуже задоволена.
Катерина 18 Июнь 2024
Дуже сподобався прийом, це мабуть був найкращий візит до лікаря. Лікарем дуже задоволені, хороший спеціаліст.
Ярина 16 Май 2024
Хороший лікар.
Олена 18 Апрель 2024
Ігор 13 Апрель 2024
Усе доступно пояснила, на питання, що в мене були отримав відповіді, гарно проконсультувала, тобто, я повноцінно задоволений консультацією, плюс додатково, отримав пораду звернутись ще до іншого спеціаліста. Залишився настільки задоволеним, що вже порадив її своїм знайомим.
Людмила 13 Март 2024
Добре пройшов візит, немає ніяких суттєвих зауважень. Видно, що цей спеціаліст має хороший досвід. Нічого поганого про цього лікаря я сказати не можу, я дуже задоволена візитом.
Єлизавета 05 Март 2024
Лікарка чудовий фахівець, все мені пояснила, звертатимуся ще, дякую.
Кирило 26 Февраль 2024
Олена 15 Февраль 2024
Дуже приємна лікарка, чемна, уважна та кваліфікована, надала гарну консультацію, дякую.
Микола 12 Февраль 2024
Все сподобалося на візиті. Доволі компетентний, гарний лікар.
5 chevron_right

Все врачи Львов