Львів
Лікар Офтальмолог Сегеда Наталія Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Сегеда Наталія Михайлівна

Консультація від 750 грн
Лікар з-понад тридцятирічним досвідом роботи. Навчалася у Медичному інституті в Дніпрі за спеціальністю «Лікувальна справа». Наталія Михайлівна спеціалізується на лікуванні наступних захворювань: захворювання ока та його придатків (блефарити, кон'юнктивіти ячмінь, халязіон, кератити); аномалії рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм, амбліопія, пресбіопія); а також веде терапевтичний супровід глаукоми, катаракти сухої форми ВМД, ДРП тощо
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 42 відгуки

Світлана 24 Червень 2024
Лікарка дуже уважна, запитала про історію хвороби, знайшла причину проблеми ока та призначила лікування. Я дуже задоволена.
Катерина 18 Червень 2024
Дуже сподобався прийом, це мабуть був найкращий візит до лікаря. Лікарем дуже задоволені, хороший спеціаліст.
Ярина 16 Травень 2024
Хороший лікар.
Олена 18 Квітень 2024
Ігор 13 Квітень 2024
Усе доступно пояснила, на питання, що в мене були отримав відповіді, гарно проконсультувала, тобто, я повноцінно задоволений консультацією, плюс додатково, отримав пораду звернутись ще до іншого спеціаліста. Залишився настільки задоволеним, що вже порадив її своїм знайомим.
Людмила 13 Березень 2024
Добре пройшов візит, немає ніяких суттєвих зауважень. Видно, що цей спеціаліст має хороший досвід. Нічого поганого про цього лікаря я сказати не можу, я дуже задоволена візитом.
Єлизавета 05 Березень 2024
Лікарка чудовий фахівець, все мені пояснила, звертатимуся ще, дякую.
Кирило 26 Лютий 2024
Олена 15 Лютий 2024
Дуже приємна лікарка, чемна, уважна та кваліфікована, надала гарну консультацію, дякую.
Микола 12 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті. Доволі компетентний, гарний лікар.
5 chevron_right

Всі лікарі Львів