Львов
Врач Невролог Пронив Наталья Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Пронив Наталья Владимировна

Наталья Владимировна специализируется на диагностике и лечении неврологических заболеваний, генетических проблем, проводит сеансы иглорефлексотерапии. Осуществляет эффективную терапию детских неврологических и наследственно-дегенеративных патологий.

Проверенные отзывы о враче 49 отзывов

Мілана 29 Март 2024
Все було добре, задоволена візитом до лікаря, отримала гарну консультацію, сподіваюсь що допоможе
Марк 13 Март 2024
Лікарка профільна, все чітко пояснила стосовно проблеми, з якою ми звернулися, відповіла на запитання, дякуємо.
Максим 08 Март 2024
Лікарка уважно вислухала, все пояснила, відповіла на запитання, надала рекомендації, все по суті та професійно, ми задоволені, дякуємо!
Олексій 27 Февраль 2024
Лукян 13 Ноябрь 2023
Все було на найвищому рівні, дякую.
Василина 10 Ноябрь 2023
Незважаючи, що запізнилась, мене зачекали й прийняли. Лікар приділила достатньо часу, а я отримала усе, на що розраховувала.
Артем 20 Октябрь 2023
Ми були у лікарів в інших містах, ми просто платили гроші, щоб лікарі просто поговорили зі мною, навіть не дивились дитину. На цьому прийомі лікар повністю дослідив дитину, спостерігав як бавиться дитина і спілкується, оглянув дитину з голови до ніг, пояснила абсолютно все. Надалі ми будемо з лікарем працювати. Нам дуже сподобався лікар! Лікаря рекомендуємо
Матвій 06 Октябрь 2023
Гарний професіонал, усе чітко пояснила.
Софія 04 Октябрь 2023
Софійка 27 Сентябрь 2023
Доктор дуже ввічлива, до дитинки добре ставиться, зрозуміло все нам розповіла, дала відповіді на мої запитання, не сказала б що лікар від Бога, але діагноз поставила. Мені дуже сподобалась, гадаю, що коли прийдемо вдруге так буде й далі.
5 chevron_right

Все врачи Львов