Львов
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Павлів-Салик Наталія Омелянівна на Doc.ua

Отзывы о Павлів-Салик Наталія Омелянівна

Кваліфікований спеціаліст, в пріорітетні напрями роботи якого входить діагностика та профілактика патологій жіночої репродуктивної системи. Наталія Омелянівна проводить лікування доброякісніх новоутворень жіночих статевих органів, а також інф'екційних та запальних захворювань в області гінекології

Проверенные отзывы о враче отзывов

Оксана 07 Август 2019
Лікар, уважний до деталей, виявила всі причини виникнення, тієї хвороби. Телефонувала мені, з приводу готовності аналізів. Коли з ними було щось не так, вона все пояснювала та розказувала. Коли я пройшла курс лікування, лікарка розповіла, що ми зробили добре, а ми все зробили, добре. Розказала, звідки могла взятися хвороба, що робити, а що ні. Взагалі, вона дуже хороша жінка. З нею можна і поговорити, і запитати щось біль детально. Вона, мені симпатизує!
Оксана 26 Июнь 2019
Все пройшло, дуже швидко. Лікар, мені все розказав, пояснив, оглянув. Все сподобалося!
Оксана 26 Июнь 2019
Катерина 22 Май 2019
Направлено в клинику
Юлия 05 Декабрь 2018
Зараз професійність лікаря мені важко оцінити, тому що мене лише було скеровано на додаткове обстеження, а лікування ще не призначалося. Мені не сподобалася манера спілкування з пацієнтом. Лікар дозволяла собі якісь незрозумілі мені жарти, вислови далеко не професійні. Тому враження залишилося негативне.
Наталія 21 Ноябрь 2018
Христина 09 Август 2018