Львов
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Марчук Наталья Юрьевна на Doc.ua

Отзывы о Марчук Наталья Юрьевна

Врач-гинеколог высшей категории осуществляет сопровождение беременности и лечения осложненного ее течения, профилактику и терапию гинекологических заболеваний, лечение бесплодия и невынашивания беременности. Выполняет весь спектр малых гинекологических операций и манипуляций

Проверенные отзывы о враче 63 отзыва

Аля 09 Май 2024
Прийом пройшов чудово, я дуже задоволена, отримала всю потрібну інформацію. Дякую!
Катерина 07 Май 2024
Консультація відбулась на професійному рівні, я отримала відповіді на усі свої запитання й навіть більше. Візитом залишилась задоволеною.
Римма 01 Май 2024
Лікарка була уважною, добре вислухала, була (на мій погляд) професійною та делікатною під час огляду.
Антоніна 09 Апрель 2024
Дуже гарний лікар, хороший, ввічливий та  привітний. Чітко та доступно усе пояснив. Не залишилося жодних негативних відгуків про цього лікаря.
Христина 02 Апрель 2024
Все було чудово.
Наталя 18 Март 2024
Я задоволена візитом до лікаря, звернуся на повторний прийом
Анастасія 15 Март 2024
Дуже ввічливалікарка, щира, спілкування максимально приємне з нею, я отримала всю необхідну інформацію, дякую.
Христина 13 Март 2024
Все сподобалося, не перший раз у цієї лікарки на прийомі, все, як завжди на належному рівні.
Катерина 02 Март 2024
Все супер, дуже класна лікарка , як людина і як фахівець, я задоволена і рекомендцю її. Дякую!
Дарія 01 Март 2024
5 6 7 chevron_right