Львів
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Марчук Наталія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Марчук Наталія Юріївна

Лікар-гінеколог вищої категорії здійснює супровід вагітності та лікування ускладненого її перебігу, профілактику і терапію гінекологічних захворювань, лікування безпліддя та невиношування вагітності. Виконує весь спектр малих гінекологічних операцій та маніпуляцій

Перевірені відгуки про лікаря 63 відгуки

Аля 09 Травень 2024
Прийом пройшов чудово, я дуже задоволена, отримала всю потрібну інформацію. Дякую!
Катерина 07 Травень 2024
Консультація відбулась на професійному рівні, я отримала відповіді на усі свої запитання й навіть більше. Візитом залишилась задоволеною.
Римма 01 Травень 2024
Лікарка була уважною, добре вислухала, була (на мій погляд) професійною та делікатною під час огляду.
Антоніна 09 Квітень 2024
Дуже гарний лікар, хороший, ввічливий та  привітний. Чітко та доступно усе пояснив. Не залишилося жодних негативних відгуків про цього лікаря.
Христина 02 Квітень 2024
Все було чудово.
Наталя 18 Березень 2024
Я задоволена візитом до лікаря, звернуся на повторний прийом
Анастасія 15 Березень 2024
Дуже ввічливалікарка, щира, спілкування максимально приємне з нею, я отримала всю необхідну інформацію, дякую.
Христина 13 Березень 2024
Все сподобалося, не перший раз у цієї лікарки на прийомі, все, як завжди на належному рівні.
Катерина 02 Березень 2024
Все супер, дуже класна лікарка , як людина і як фахівець, я задоволена і рекомендцю її. Дякую!
Дарія 01 Березень 2024
5 6 7 chevron_right