Бунь Юрій Миколайович

Бунь Юрій Миколайович

Окрім ведення медичної практики, займається викладацькою роботою – є доцентом у двох вищих навчальних закладах. У професійні інтересі Юрія Буня входять: гігієна професійними засобами, дентальна біжутерія, відбілювання, імплантологія, методи косметичного протезування, проведення малоінвазивних хірургічних операцій.
Стоматологічна клініка доктора Буня
ул. Шевська, 1на карте
Галицький
Сб 24 Июль Вс 25 Июль Пн 26 Июль

Доцент кафедри терапевтичної стоматології, хірургічної стоматології, дитячої стоматології УжНУ, доцент кафедри ортопедичної стоматології ЛНМУ ім.Д.Галицького.

Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціалізація «Стоматологія» (1993 р.)

• Асоціація стоматологів України;
  • Асоціація імплантологів України;
  • Асоціація ортодонтів України;
  • Асоціація стоматологів США.

• Гингивит

• брекет­-системи (лікування прикусу);
  • всі види протезування;
  • косметичне протезування (вініри, люмініри);
  • імплантологія (імплантат без розрізу);
  • пластика кістки альвеолярного гребеня;
  • малоінвазивні (без травми) хірургічні маніпуляції.

Іван 03 Сентябрь 2018
Все дуже добре.
Светлана 19 Март 2018
Все було відмінно!
Дмитрий 18 Декабрь 2017
Старые клиенты доктора. все нормально, в плане обслуживания отлично. Всегда все устраивает. Квалификация хорошая.
Оксана 06 Ноябрь 2017
Можу сказати, що я задоволена роботою.
Сергій 27 Март 2017
Перший зуб запломбував Юрій Миколайович Бунь - до його роботи поки що претензій не маю. Два наступних зуба Юрій Михайлович довірив своєму помічнику, не запитавши при тому мене, то на скільки помічник робив свою роботу неакуратно - можу сказати, що досвіду у нього не багато. Дратує той факт, що я вибирав одного лікаря з великим досвідом і гарним резюме, а по факту зуби лікував інший лікар, роботою якого я залишився не задоволений. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Відповідаю на коментар клініки нижче: "екстреної стоматологічної допомоги" - у мене не було екстреної ситуації я просто прийшов на огляд :) я записувався на прийом за 5 днів :) "При цьому контролюючи всі етапи лікування згідно протоколів" - заходити кожні ~10хв і квапити свого помічника з питанням типу: "довго ще?", у зв'язку з чим помічник так поспішав що було враження що я не у стамотолога а на катуванні! до речі, схожий коментар є у відгуках до клініки.. Будь ласка, клініка доктора Буні, не треба забріхуватися, а просто зробіть висновки.
Ответ клиники 13 Апрель 2017
Так, такий випадок був, просимо вибачення за незручності. Лікар також людина і у зв'язку з станом здоров'я, щоб не скасовувати прийом пацієнта в наданні екстреної стоматологічної допомоги, головний лікар клініки, власник клініки, доручив продовження лікування працівнику. При цьому контролюючи всі етапи лікування згідно протоколів.

Все врачи Львов