Врач Стоматолог Бунь Юрій Миколайович на Doc.ua

Отзывы о враче Бунь Юрій Миколайович

Доктор медицинских наук
Окрім ведення медичної практики, займається викладацькою роботою – є доцентом у двох вищих навчальних закладах. У професійні інтересі Юрія Буня входять: гігієна професійними засобами, дентальна біжутерія, відбілювання, імплантологія, методи косметичного протезування, проведення малоінвазивних хірургічних операцій.
Стоматологічна клініка доктора Буня
Все дуже добре.
Светлана 19 Март 2018
Все було відмінно!
Дмитрий 18 Декабрь 2017
Старые клиенты доктора. все нормально, в плане обслуживания отлично. Всегда все устраивает. Квалификация хорошая.
Оксана 06 Ноябрь 2017
Можу сказати, що я задоволена роботою.
Сергій 27 Март 2017
Перший зуб запломбував Юрій Миколайович Бунь - до його роботи поки що претензій не маю. Два наступних зуба Юрій Михайлович довірив своєму помічнику, не запитавши при тому мене, то на скільки помічник робив свою роботу неакуратно - можу сказати, що досвіду у нього не багато. Дратує той факт, що я вибирав одного лікаря з великим досвідом і гарним резюме, а по факту зуби лікував інший лікар, роботою якого я залишився не задоволений. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Відповідаю на коментар клініки нижче: "екстреної стоматологічної допомоги" - у мене не було екстреної ситуації я просто прийшов на огляд :) я записувався на прийом за 5 днів :) "При цьому контролюючи всі етапи лікування згідно протоколів" - заходити кожні ~10хв і квапити свого помічника з питанням типу: "довго ще?", у зв'язку з чим помічник так поспішав що було враження що я не у стамотолога а на катуванні! до речі, схожий коментар є у відгуках до клініки.. Будь ласка, клініка доктора Буні, не треба забріхуватися, а просто зробіть висновки.
Ответ клиники 13 Апрель 2017
Так, такий випадок був, просимо вибачення за незручності. Лікар також людина і у зв'язку з станом здоров'я, щоб не скасовувати прийом пацієнта в наданні екстреної стоматологічної допомоги, головний лікар клініки, власник клініки, доручив продовження лікування працівнику. При цьому контролюючи всі етапи лікування згідно протоколів.
Юлія 25 Февраль 2017
Швидко і якісно виконана робота лікарем.
Наталья 17 Ноябрь 2016
Дуже задоволена залишилася, мені все сподобався.
Антоніна 20 Июль 2016
Залишилось хороше враження! Сподобалось швидкість і якість!
Тарас 06 Апрель 2016
Людина дуже приємна, ввічлива, гарно ставиться до пацієнтів і персоналу, звісно, що дуже радує! Фахівець в свої галузі!
Тетяна 22 Апрель 2015
Досить приємний лікар.