Расписание на:
Врач: Вороняк Андрій Юрійович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua ‎(032) 253-07-07

Вороняк Андрій Юрійович

Психотерапевт, Психолог

• Взрослые и дети,

Психолог-психотерапевт – незрячий, 19 років у нього відсутній зір. За час своєї практичної діяльності пройшов велику кількість курсів і додатково навчання, що дозволяє тепер надавати найефективніші послуги у сфері психології та психотерапії. Лікар працює з використанням моделі когнітивно поведінкової терапії та Арт-терапії. Основний метод та акцент робить на когнітивно-поведінкові терапії. Допомагає позбавитись депресії, фобій, панічних атак та інших психологічних проблем. Веде прийом клієнтів віком з 10 років ще

Приватний кабінет клінічного психолога Андрія Вороняка

вул. Водогінна, 2 (офісцентр), каб. 118. На карті

Франківський

Расписание на:
3.0

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

• 5-та українська науково-практична конференція з конгнітивно-поведінкової терапії «КПТ у клінічній практиці», доповідь на тему «Ефективність програми «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО»

Освіта

• Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр психолоії (спеціалізація клінічна психологія) (2008)
  • Український католицький університет, спеціальність – психологія, програма «Клінічна психологія з основами конгнітивно-поведінкової терапії» реалізована в партнерстві з УІКПТ та надає допуск до клінічної практики конгнітивно-поведінкової терапії (2018)

Курси

• Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, факультет соціально-психологічних наук та управління, Східно-українська асоціація арт-терапії, курси «Використання сучасних інноваційних технологій арт-терапії у роботі з різними категоріями населення», Київ (2016)
  • Український католицький університет, Курси по підготовці тренерів «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО», Львів (2016)
  • УКУ, Інститут психологічного здоров»я УКУ, фонд Відродження - курси по підготовці тренерів програми «Громада – це Я: психосоціальне сприяння громадській активності ветеранів АТО», Львів (2017)
  • УКУ, програма «Маніпуляції у повсякденному житті: виявлення та нейтралізація», Львів (2017)
  • УКУ, сертифікаційна програма «Конфліктний менеджмент», Львів (2017)

Процедури, що виконує лікар

• Психодіагностика
  • Психологічне консультування
  • Психотерапія
  • Лікування опозиційно-викличного розладу поведінки, поведінкового розладу, розладу харчової поведінки, надмірної тривоги за здоров'я, соціальної тривоги

Лікування захворювань

• Генерализованное тревожное расстройство
  • Депресія
  • Обсессивно-компульсивное расстройство
  • Паническое расстройство (Эпизодическая пароксизмальная тревожность)
  • Посттравматический стресс
  • Фобии