Расписание на:
Врач: Наконечний Андрій Богданович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua ‎(032) 253-07-07

Наконечний Андрій Богданович

Дерматовенеролог, Дерматолог, Хирург, Венеролог, Уролог

98 отзывов 20 лет опыта
  • Взрослые и дети,

Лікар венеролог, уролог, дерматолог, керівник та власник медичного центру «ВЕНЕРА». Більше 20 років стажу, вища категорія. Займається діагностикою та лікуванням дерматологічних, венеричних та TORCH-інфекцій, запальних захворювань в чоловіків та жінок, проблемами непліддя, комплексним лікуванням простати та потенції, оперативним лікуванням фімозу(циркумцизія), видаленням бородавок, папілом, мозолів, ліпом, кондилом. Комплексний підхід до захворювань шкіри та нігтів. Спільно з пластичним хірургом на базі закладу проводить оперативні втручання у сфері інтимної хірургії (пластика вуздечки, обрізання крайньої плоті, гіменопластика, пластика малих статевих губ).Все проводиться анонімно, оперативно та на найвищому рівні еще

Медицинский центр «Венера»

вул. Кос-Анатольського, 4. На карте

Сихівський

Расписание на:

В этой клинике у врача нет онлайн-расписания
Оставьте заявку и мы перезвоним в ближайшее время

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність – лікувальна справа (1997)

• Андрій Богданович регулярно проходить курси підвищення кваліфікації за спеціальністю, відвідує наукові з'їзди, конференції

• Планові медичні огляди чоловіків та жінок, дітей, парні консультації
  • Профілактичні огляди шкірних покривів та оцінка стану нігтів, волосся
  • Обстеження на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С та інші інфекції
  • Лікування інфекцій урогенітального тракту та інфекцій ,що передаються статевим шляхом
  • Лікування TORCH-інфекцій
  • Вакцинація для профілактики раку шийки матки
  • Лікування захворювань шкіри у дітей та дорослих (дерматит, екзема, псоріаз, нейродерміт, грибок шкіри, нігтів, алергічні прояви, оцінка стану родимок)
  • Лікування грибкових уражень нігтьової пластини
  • Видалення бородавок, фібром, кондилом, контагіозного молюска ,папілом
  • Інтимна пластика (обрізання крайньої плоті, пластика вуздечки, гіменопластика, пластика малих статевих губ)
  • Вирішення проблем непліддя у чоловіків та жінок та сексуальних розладів (передчасна еякуляція, погіршення якості сперми, імпотенція, знижене лібідо, погіршення якості сперми)
  • Лікування акне
  • Лікування парафімозу

• Аденома простаты (предстательной железы)
  • Вирус папилломы человека (ВПЧ)
  • Генитальный герпес
  • Герпес
  • Гонорея (Триппер)
  • Грибок ногтей (Онихомикоз)
  • Дерматит
  • Контагиозный моллюск
  • Микоплазмоз
  • Молочница (Кандидоз)

Лікар має хороший досвід роботи, прислуховувався до моєї проблеми, назначив курс лікувань. Все пройшло добре

Владислав, 11.08.2020

Я дуже вдячна. Дуже гарний був прийом. Все було дуже добре, на вищому рівні.

Дмитро, 12.02.2020

Задоволений лікарем, привітний лікар.Виписав лікування.

Роман, 22.01.2020

Мені зараз важко сказати , ми ще лікуємося і результат є.

Нестор, 13.06.2019

Сидить, як президент у кріслі! Замість того, щоб нормально вислухати чи поставити запитання, направляє здати аналізи, за великі гроші. Все гарно та пафосно, ціни приємно вражають, а ще більше, недбале ставлення до пацієнтів та відсутність бажання допомогти, принаймні вислухати! Не професійно, з боку лікаря, не поставити запитань про симптоми.

Юрій, 03.01.2019

Уролог

Личаківський

Уролог

Личаківський

Галицький

Врач высшей категории. Доктор медицинских наук.