Расписание на:
Врач: Наконечний Андрій Богданович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua ‎(032) 253-07-07

Наконечний Андрій Богданович

Дерматовенеролог, Дерматолог, Хірург, Венеролог, Уролог

• Взрослые и дети,

Лікар венеролог, уролог, дерматолог, керівник та власник медичного центру «ВЕНЕРА». Більше 20 років стажу, вища категорія. Займається діагностикою та лікуванням дерматологічних, венеричних та TORCH-інфекцій, запальних захворювань в чоловіків та жінок, проблемами непліддя, комплексним лікуванням простати та потенції, оперативним лікуванням фімозу(циркумцизія), видаленням бородавок, папілом, мозолів, ліпом, кондилом. Комплексний підхід до захворювань шкіри та нігтів. Спільно з пластичним хірургом на базі закладу проводить оперативні втручання у сфері інтимної хірургії (пластика вуздечки, обрізання крайньої плоті, гіменопластика, пластика малих статевих губ).Все проводиться анонімно, оперативно та на найвищому рівні ще

Медицинский центр «Венера»

вул. Кос-Анатольського, 4. На карті

Сихівський

Расписание на:

Врач работает по предварительной записи
Оставьте заявку на желаемое время

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

• Андрій Богданович регулярно проходить курси підвищення кваліфікації за спеціальністю, відвідує наукові з'їзди, конференції
  • Планові медичні огляди чоловіків та жінок, дітей, парні консультації
  • Профілактичні огляди шкірних покривів та оцінка стану нігтів, волосся
  • Обстеження на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С та інші інфекції
  • Лікування інфекцій урогенітального тракту та інфекцій ,що передаються статевим шляхом
  • Лікування TORCH-інфекцій
  • Вакцинація для профілактики раку шийки матки
  • Лікування захворювань шкіри у дітей та дорослих (дерматит, екзема, псоріаз, нейродерміт, грибок шкіри, нігтів, алергічні прояви, оцінка стану родимок)
  • Лікування грибкових уражень нігтьової пластини
  • Видалення бородавок, фібром, кондилом, контагіозного молюска ,папілом
  • Інтимна пластика (обрізання крайньої плоті, пластика вуздечки, гіменопластика, пластика малих статевих губ)
  • Вирішення проблем непліддя у чоловіків та жінок та сексуальних розладів (передчасна еякуляція, погіршення якості сперми, імпотенція, знижене лібідо, погіршення якості сперми)
  • Лікування акне
  • Лікування парафімозу

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність – лікувальна справа (1997)

Курси

• Видалення бородавок, фібром, кондилом, контагіозного молюска ,папілом
  • Лікування акне
  • Лікування парафімозу

Лікування захворювань

• Аденома простати (передміхурової залози)
  • Папіломавірусна інфекція
  • Генітальний герпес
  • Герпес
  • Герпетические инфекции
  • Гонорея (Тріпер)
  • Грибок нігтів (Оніхомікоз)
  • Дерматит
  • Контагіозний молюск
  • Микоплазмоз

Лікар має хороший досвід роботи, прислуховувався до моєї проблеми, назначив курс лікувань. Все пройшло добре

Владислав, 11.08.2020

Я дуже вдячна. Дуже гарний був прийом. Все було дуже добре, на вищому рівні.

Дмитро, 12.02.2020

Задоволений лікарем, привітний лікар.Виписав лікування.

Роман, 22.01.2020

Мені зараз важко сказати , ми ще лікуємося і результат є.

Нестор, 13.06.2019

Сидить, як президент у кріслі! Замість того, щоб нормально вислухати чи поставити запитання, направляє здати аналізи, за великі гроші. Все гарно та пафосно, ціни приємно вражають, а ще більше, недбале ставлення до пацієнтів та відсутність бажання допомогти, принаймні вислухати! Не професійно, з боку лікаря, не поставити запитань про симптоми.

Юрій, 03.01.2019
Лікарі поблизу

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Уролог

Личаківський

Врач высшей категории. Кандидат медицинских наук.

Врач первой категории.

Уролог

Франківський

Галицький

Врач высшей категории. Доктор медицинских наук.