Врач Отоларинголог (ЛОР) Обозная Юлия Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Обозная Юлия Анатольевна

Юлия Анатольевна владеет современными методами лечения острых и хронических заболеваний ЛОР-органов. Оказывает ургентную медицинскую помощь при инородных телах в ЛОР-органах, носовых кровотечениях, абсцессах и фурункулах, травмах ЛОР-органов. Имеет опыт оперативного лечения: тонзиллэктомия, полипотомия, полипоэтмоидэктомия, подслизистая резекция перегородки носа, септопластика и др.

Проверенные отзывы о враче 199 отзывов

Роман 09 Апрель 2024
Артем 27 Март 2024
Дуже приємний лікар, дуже гарно пояснила, оцінила ситуацію, все було зрозуміло без додаткових запитань, дуже задоволені.
Юлія 19 Март 2024
Гарний лікар, який усе пояснив. Візитом залишилась задоволеною.
Марія 15 Март 2024
Лікарка дуже уважно, детально витвчила всі мої документи щодо стану здоров'я, вислухала, надала рекомендації та окреслила план лікування, я задоволена, дякую.
Інна 12 Март 2024
Сподобався лікар. Візит пройшов чудово.
Демид 26 Февраль 2024
Нам взагалі сподобалося, лікар спокійна, чуйна, кваліфікована. Лікар провела дуже ретельно огляд, поставилася з розумінням, не осуджувала чому так довго чекали. Консультацією задоволені
Крістіна 15 Февраль 2024
Загалом консультація сподобалась, але не вистачило конкретики, я так й не зрозуміла свій діагноз.
Анастасія 25 Январь 2024
Все добре було. Все сподобалось на візиті.
Вікторія 09 Январь 2024
Мені все сподобалося, ніяких зауважень немає, все добре. Буду ще звертатися до цього лікаря.
Олена 24 Ноябрь 2023
Кваліфікований лікар, претензій немає