Врач Подолог Шеффер Виктория  Владиленовна на Doc.ua

Отзывы о Шеффер Виктория Владиленовна

Шеффер Виктория Владиленковна является опытным специалистом по подологии. Специализируется на медицинском аппаратном педикюре и маникюре, удалении сложных мозолей, удалении и обработке трещин стоп, лечении и профилактике вросших ногтей, обработке ногтей пораженных грибком, работе с диабетической стопой, лечении гематом и т.д.

Проверенные отзывы о враче 22 отзыва

Вероніка 12 Апрель 2024
Єлизавета 20 Март 2024
Лікар провела консультацію на найвищому рівні. Все було так, як і повинно було бути.Дуже гарний лікар.
Руслан 20 Март 2024
Прийом мене цілком влаштував, продуктивне спілкування, лікарка кваліфікована, дякую.
Марія 19 Март 2024
Консультація пройшла чудово, все сподобалося.
Василь 04 Март 2024
Все пройшло чудово,  все було на найвищому рівні.
Карина 01 Март 2024
Лікарка дуже добра фахівець, приємна в спілкуванні. Як лікарка вона мені дуже подобається.
Анонім 05 Февраль 2024
Візит до лікарки сподобався, виправдав мої очікування, дякую.
Тіна 18 Январь 2024
Лікар мені дуже сподобався. У лікаря подолога була перший раз, не можу порівнювати, але для першого разу у мене гарні враження. Лікар дуже добре мені розповіла, пояснила, заспокоїла, дала зрозуміти що мені потрібно робити далі, тому я задоволена
Марина 10 Январь 2024
Лікар дуже уважна, висококваліфікована, мені дала корисних порад і інформацію, дуже гарно володіє технічними моментами, але і медикаментозною базою, точно оцінює ситуацію і дає якісні рекомендації.
Дарина 08 Январь 2024
Сподобався візит до лікаря - була кваліфікованою, усе пояснила, надала кваліфікаційну допомогу, будемо й надалі лікувати дитину в неї.
1 2 3