Лікар Подолог Шеффер  Вікторія  Владиленівна на Doc.ua

Відгуки про Шеффер Вікторія Владиленівна

Шеффер Вікторія Владиленівна є досвідченим фахівцем з подології. Спеціалізується на медичний апаратний педикюр та манікюр, видалення складних мозолей, видалення та обробка тріщин стоп, лікування та профілактика врослих нігтів, обробка нігтів уражених грибком, робота з діабетичною стопою, лікування гематом тощо.

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Вероніка 12 Квітень 2024
Єлизавета 20 Березень 2024
Лікар провела консультацію на найвищому рівні. Все було так, як і повинно було бути.Дуже гарний лікар.
Руслан 20 Березень 2024
Прийом мене цілком влаштував, продуктивне спілкування, лікарка кваліфікована, дякую.
Марія 19 Березень 2024
Консультація пройшла чудово, все сподобалося.
Василь 04 Березень 2024
Все пройшло чудово,  все було на найвищому рівні.
Карина 01 Березень 2024
Лікарка дуже добра фахівець, приємна в спілкуванні. Як лікарка вона мені дуже подобається.
Анонім 05 Лютий 2024
Візит до лікарки сподобався, виправдав мої очікування, дякую.
Тіна 18 Січень 2024
Лікар мені дуже сподобався. У лікаря подолога була перший раз, не можу порівнювати, але для першого разу у мене гарні враження. Лікар дуже добре мені розповіла, пояснила, заспокоїла, дала зрозуміти що мені потрібно робити далі, тому я задоволена
Марина 10 Січень 2024
Лікар дуже уважна, висококваліфікована, мені дала корисних порад і інформацію, дуже гарно володіє технічними моментами, але і медикаментозною базою, точно оцінює ситуацію і дає якісні рекомендації.
Дарина 08 Січень 2024
Сподобався візит до лікаря - була кваліфікованою, усе пояснила, надала кваліфікаційну допомогу, будемо й надалі лікувати дитину в неї.
1 2 3