Врач Отоларинголог (ЛОР) Кравец-Андрусенко Светлана Сергеевна на Doc.ua

Отзывы о Кравец-Андрусенко Светлана Сергеевна

Врач второй категории
Основное направление деятельности Светланы Сергеевны – диагностика и лечение острых и хронических патологий ЛОР-органов (гайморита, фронтита, тонзиллита, отита, фарингита, ларингита, аденоидита). Участник осенних и весенних конференций Украинского научно-медицинского общества.

Проверенные отзывы о враче 24 отзыва

Тетяна 11 Март 2024
Візит до лікарки мене цілком влаштував, отримала потрібну інформацію, дякую.
Яна 27 Февраль 2024
Була на первинному прийомі, цілком задоволена, лікарка призначила аналізи, обстеження, буду продовжувати візити, дякую.
Ольга 07 Февраль 2024
Врач очень грамотный, консультация понравилась.
Маргарита 19 Январь 2024
Все було чудово. Лікар дуже спокійна, дуже привітна, гарно ставиться до пацієнта, уважна. Дуже сподобався підхід лікаря до проблеми, всебічно розпитала, призначила обстеження і лікування, плануємо наступний прийом
Яромир 04 Декабрь 2023
Дуже гарно віднісся до дитини, був уважним, гарно роз'яснив усі причини захворювання й призначив адекватне, без антибіотиків, лікування.
Антонина 27 Январь 2023
Соломія 25 Январь 2023
Ольга 01 Октябрь 2021
Мені все дуже сподобалось. Лікар поводилась професійно, чуйно. Надала рекомендації. Я відчула себе необділеною увагою.
Наталия 27 Сентябрь 2021
Профессионал своего дела, хороший врач, выслушал, дал рекомендации, помог. Доктора рекомендую!
Татьяна 05 Ноябрь 2020
Дякую лікарю за індивідуальній підхід, робота виконана бездоганно. Прийом задоволені.
1 2 3