Врач Дерматовенеролог, Дерматоонколог Солярик Владимир Валерьевич на Doc.ua

Отзывы о Солярик Владимир Валерьевич

Владимир Валерьевич – врач дерматовенеролог, дерматоонколог, дигностирует и лечит дерматологические патологии, в том числе злокачественные, а также венерические заболевания. Удаляет новообразования радиоволновым и хирургическим методом. Проводит дерматоскопию кожных новообразований.

Проверенные отзывы о враче 20 отзывов

Микола 30 Март 2024
Лікування проходить успішно, яке назначив цей фахівець. Враження залишилося непогане, після нашого візиту у цього лікаря.Претензій ніяких немає по роботі цього спеціаліста, на повністю все задовольнило.
Олександр 26 Март 2024
Хороший лікар. Лікар раніше працював в іншій клініці, тому лікаря шукав. Роботою лікаря задоволені
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Любов 26 Декабрь 2023
Професійний, уважний лікар.
Ирина 16 Декабрь 2023
Досвічений лікар як я розумію, усе розказав що мені треба зробити, пояснив чому саме так потрібно зробити та чому саме таке лікування він призначив. Усе відбулось гаразд.
Юрій 12 Декабрь 2023
Очень хороший врач, знает свое дело, относится внимательно к пациентам, назначает лекарства по делу, хорошо общается с пациентом, грамотный специалист со всех сторон
Лілія 05 Декабрь 2023
Сподобалось, що лікар був зацікавлений у будь-яких операціях, він скорегував мою увагу на підозрілі невуси, на які я не звертала увагу, я навіть не знала, що вони в мене є, та й ще і підозрілими.
Світлана 08 Ноябрь 2023
Лидия 24 Октябрь 2023
Михайло 20 Октябрь 2023
Анжеліка 13 Октябрь 2023
Лікар мені все добре пояснив, на всі питання відповів, поводився дуже коректно. На мій погляд, лікар хороший спеціаліст