Лікар Дерматовенеролог, Дерматоонколог Солярик Володимир Валерійович на Doc.ua

Відгуки про Солярик Володимир Валерійович

Консультація від900 грн
Володимир Валерійович – лікар дерматовенеролог, дерматоонколог, що дігностує та лікує дерматологічні патології, у тому числі злоякісні, а також венеричні захворювання. Видаляє новоутворення радіохвильовим та хірургічним методом. Здійснює дерматоскопію шкірних новоутворень.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 23 відгуки

Направлено до клініки
Анонімно 17 Липень 2024
Загалом візит пройшов непогано. Лікар виконував свою роботу непогано, але в якийсь момент просто перестав мене чути.
Артем 18 Червень 2024
Лікар хороший спеціаліст. Дуже нам сподобався, детально розглянув усі наші проблеми. Дав чудові поради на майбутнє. Загалом візит нам дуже сподобався, обов'язково ще прийдемо до цього лікаря на візит.
Тетяна 18 Квітень 2024
Лікар дуже уважний, професіонал. Рекомендую
Микола 30 Березень 2024
Лікування проходить успішно, яке назначив цей фахівець. Враження залишилося непогане, після нашого візиту у цього лікаря.Претензій ніяких немає по роботі цього спеціаліста, на повністю все задовольнило.
Олександр 26 Березень 2024
Хороший лікар. Лікар раніше працював в іншій клініці, тому лікаря шукав. Роботою лікаря задоволені
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Любов 26 Грудень 2023
Професійний, уважний лікар.
Ирина 16 Грудень 2023
Досвічений лікар як я розумію, усе розказав що мені треба зробити, пояснив чому саме так потрібно зробити та чому саме таке лікування він призначив. Усе відбулось гаразд.
Юрій 12 Грудень 2023
Очень хороший врач, знает свое дело, относится внимательно к пациентам, назначает лекарства по делу, хорошо общается с пациентом, грамотный специалист со всех сторон
Лілія 05 Грудень 2023
Сподобалось, що лікар був зацікавлений у будь-яких операціях, він скорегував мою увагу на підозрілі невуси, на які я не звертала увагу, я навіть не знала, що вони в мене є, та й ще і підозрілими.
Світлана 08 Листопад 2023
1 2 3