Врач Гинеколог, УЗИ-специалист Березюк София Викторовна на Doc.ua

Отзывы о Березюк София Викторовна

Врач-гинеколог, УЗИ-специалист. Консультирует пациентов по вопросам акушерства и гинекологии. Занимается подготовкой и ведением беременности, родов и послеродового периода. Проводит диагностику и лечение нарушений менструального цикла. Выполняет кольпоскопию, скрининг рака шейки матки, биопсию шейки матки, пайпель-биопсию эндометрия матки и др.

Проверенные отзывы о враче 12 отзывов

Лілія 19 Апрель 2024
Анна 25 Март 2024
Давно знаю вже цього лікаря. Мені дуже подобається цей лікар, візит як завжди пройшов чудово.
Каріна 11 Март 2024
Дуже хороший спеціаліст, ніяких зауважень, залишилася задоволена візитом
Анастасія 25 Февраль 2024
 Дуже  приємний лікар, все було добре. Лікарю трішки не вистачило компетентності у моєму питанні, як такої відповіді я не почула і моє питання не було вирішене.  Проти самого лікаря я нічого поганого сказати не можу.
Валентина 25 Февраль 2024
Дуже сподобався візит. Лікар дуже крутий, хороший спеціаліст. Обов'язково ще прийду на візит до цього лікаря.
Діана 04 Февраль 2024
На прийомі все сподобалося, лікарка акуратна, уважна, все на належному рівні, дякую.
Анастасія 07 Декабрь 2023
Звертаюсь до Софії Вікторівни вже не вперше - вона мій постійний гінеколог, дуже професійна та гарна лікарка.
Яна 09 Ноябрь 2023
Дуже уважний лікар,  ввічлива, як професіонал максимально все зробила, в цілому я задоволена. Отримала повну консультацію, почула відповіді на всі питання, ніяких претензій, дуже все сподобалось
Олександра 24 Июль 2023
Лікарка дуже добре впоралась с завданням
Валентина 06 Июль 2023