Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Березюк Софія Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Березюк Софія Вікторівна

Лікар-гінеколог, УЗД-фахівець. Консультує пацієнтів з питань акушерства та гінекології. Займається підготовкою та веденням вагітності, пологів та післяпологового періоду. Проводить діагностику і лікування порушень менструального циклу. Виконує кольпоскопію, скринінг раку шийки матки, біопсію шийки матки, пайпель-біопсію ендометрія матки і ін.

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Лілія 19 Квітень 2024
Анна 25 Березень 2024
Давно знаю вже цього лікаря. Мені дуже подобається цей лікар, візит як завжди пройшов чудово.
Каріна 11 Березень 2024
Дуже хороший спеціаліст, ніяких зауважень, залишилася задоволена візитом
Анастасія 25 Лютий 2024
 Дуже  приємний лікар, все було добре. Лікарю трішки не вистачило компетентності у моєму питанні, як такої відповіді я не почула і моє питання не було вирішене.  Проти самого лікаря я нічого поганого сказати не можу.
Валентина 25 Лютий 2024
Дуже сподобався візит. Лікар дуже крутий, хороший спеціаліст. Обов'язково ще прийду на візит до цього лікаря.
Діана 04 Лютий 2024
На прийомі все сподобалося, лікарка акуратна, уважна, все на належному рівні, дякую.
Анастасія 07 Грудень 2023
Звертаюсь до Софії Вікторівни вже не вперше - вона мій постійний гінеколог, дуже професійна та гарна лікарка.
Яна 09 Листопад 2023
Дуже уважний лікар,  ввічлива, як професіонал максимально все зробила, в цілому я задоволена. Отримала повну консультацію, почула відповіді на всі питання, ніяких претензій, дуже все сподобалось
Олександра 24 Липень 2023
Лікарка дуже добре впоралась с завданням
Валентина 06 Липень 2023