Врач Дерматолог, УЗИ-специалист, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Грищенко Роман Вадимович на Doc.ua

Отзывы о Грищенко Роман Вадимович

Врач-дерматовенеролог. Проводит консультирование, диагностику и лечение пациентов в области дерматовенерологии. Занимается профилактикой кожных болезней. Лечит угревую болезнь, гемангиому, сосудистые новообразования.

Проверенные отзывы о враче 37 отзывов

Ірина 21 Апрель 2024
Оцінюю на п'ятірку, все добре, дякую.
Антоніна 20 Апрель 2024
Дуже сподобався лікар. Надзвичайно кваліфікований та спокійний спеціаліст.
Єлизавета 19 Апрель 2024
Євгенія 19 Апрель 2024
Все було супер! Отримала вичерпну консультацію.
Аделіна 18 Апрель 2024
Візит нам дуже сподобався і лікар теж. Уперше зустріли такого хорошого фахівця, який дуже кваліфіковано зміг нам усе пояснити, чітко все розказати. Загалом візитом ми дуже задоволені.
Ольга 13 Апрель 2024
Консультацією залишилась задоволеною, бо лікар мені усе настільки гарно пояснив, що я зрозуміла, що дійсно потребую у видалені проблемних ділянок.
Анастасія 10 Апрель 2024
Лікар чудовий, звертаюся вже не вперше і бабуся моя також його відвідує, задоволені обслуговуванням, він все ретельно вивчає, проводить детальний огляд, дає доречні та корисні настанови та рекомендації і поради, всім рекомендую цього лікаря. Дякую!
Ольга 10 Апрель 2024
Чудовий лікар, я дуже задоволена. Дуже дякую лікарю
Тетяна 06 Апрель 2024
Сподобався фахівець,  лікар супер. Дуже уважний, компетентний фахівець, який доступно все роз'яснює. Все дуже добре було, не залишилося ніяких негативних відгуків від цього візиту. Залишилися дуже вдячна цьому лікарю за добре виконану роботу.
Юрій 19 Март 2024
Лікар нормальний - культурний, професійний, усе розказав, пояснив як, що мене цікавило. Відповів на усі мої запитання.