Лікар Дерматолог, УЗД-фахівець, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Грищенко Роман Вадимович на Doc.ua

Відгуки про Грищенко Роман Вадимович

Лікар-дерматовенеролог. Проводить консультування, діагностику та лікування пацієнтів в області дерматовенерології. Займається профілактикою шкірних хвороб. Лікує вугрову хвороба, гемангіому, судинні новоутворення.

Перевірені відгуки про лікаря 37 відгуків

Ірина 21 Квітень 2024
Оцінюю на п'ятірку, все добре, дякую.
Антоніна 20 Квітень 2024
Дуже сподобався лікар. Надзвичайно кваліфікований та спокійний спеціаліст.
Єлизавета 19 Квітень 2024
Євгенія 19 Квітень 2024
Все було супер! Отримала вичерпну консультацію.
Аделіна 18 Квітень 2024
Візит нам дуже сподобався і лікар теж. Уперше зустріли такого хорошого фахівця, який дуже кваліфіковано зміг нам усе пояснити, чітко все розказати. Загалом візитом ми дуже задоволені.
Ольга 13 Квітень 2024
Консультацією залишилась задоволеною, бо лікар мені усе настільки гарно пояснив, що я зрозуміла, що дійсно потребую у видалені проблемних ділянок.
Анастасія 10 Квітень 2024
Лікар чудовий, звертаюся вже не вперше і бабуся моя також його відвідує, задоволені обслуговуванням, він все ретельно вивчає, проводить детальний огляд, дає доречні та корисні настанови та рекомендації і поради, всім рекомендую цього лікаря. Дякую!
Ольга 10 Квітень 2024
Чудовий лікар, я дуже задоволена. Дуже дякую лікарю
Тетяна 06 Квітень 2024
Сподобався фахівець,  лікар супер. Дуже уважний, компетентний фахівець, який доступно все роз'яснює. Все дуже добре було, не залишилося ніяких негативних відгуків від цього візиту. Залишилися дуже вдячна цьому лікарю за добре виконану роботу.
Юрій 19 Березень 2024
Лікар нормальний - культурний, професійний, усе розказав, пояснив як, що мене цікавило. Відповів на усі мої запитання.