Врач Ортопед, Травматолог Блонский Роман Иванович на Doc.ua

Отзывы о Блонский Роман Иванович

Ортопед и травматолог Роман Иванович в совершенстве владеет передовыми методиками артроскопической хирургии суставной патологии, полным спектром традиционных вмешательств на различных участках костно-мышечного аппарата конечностей, проводит современную медикаментозную терапию, восстановление после спортивных травм, операций.

Проверенные отзывы о враче 96 отзывов

Ольга 10 Апрель 2024
Лікар дуже привітний, доброзичливий, як фахівець високого рівня, глянув мої описи МРТ, відразу сказав діагноз та що робити, написав призначення лікування. Все пройшло фахово, кваліфіковано, чітко та розумінням що робити.
Ігор 05 Апрель 2024
Хороший прийом. Лікаря знаю давно. Кілька років тому, я у лікаря оперувався, все добре.
Світлана 04 Март 2024
Лікар дуже сподобався, давно знаю цього лікаря. Тому відгуки тільки позитивні.
Дмитро 04 Март 2024
Все добре пройшло. Всім задоволений і візитом і лікарем. Все нормально було.
Вікторія 14 Февраль 2024
Лікар відповів на всі мої запитання. Я почула все що мені було потрібно. Будемо і надалі продовжувати роботу з цим лікарем.
Ірина 27 Ноябрь 2023
Все добре, візитом до лікаря задоволена.
Ольга 04 Октябрь 2023
Відразу зрозуміло, що лікар спеціаліст високого класу. Лікар відразу зрозумів проблему, навіть нічого не потрібно було розповідати лікарю. Зверталася до лікаря спеціально, щоб отримати другу думку, як найкращого лікаря в хірургічній травматології. Лікар дав рекомендації щодо операції. Прийомом задоволена
Алла 23 Январь 2023
Александра 13 Июль 2022